PAŽINKIME SAVO MOKYTOJĄ


Nuo 2019 metų sausio mėnesio pasikeitus Kauno 1-sios muzikos mokyklos Direktoriui bei atsinaujinus mokyklos interneto puslapiui atsirado puiki galimybė naująjame mokyklos interneto puslapyje viešinti ne tik formalią informaciją.

Interneto puslapis greitai tapo puikia terpe dalintis aktualiais muzikos mokyklos įvykiais, renginiais bei platesnėmis žiniomis apie muzikos mokykloje vykstančius procesus. Beatsinaujinanti muzikos mokykla ne tik internetiniu puslapiu, bet ir pačiu požiūriu į savo mokytojų bendruomenę, nauju projektu „SVEIKI. AŠ TAVO MOKYTOJAS“, vasaros atostogų metu siūlo susipažinti su Kauno pirmosios muzikos mokyklos mokytojais.

Kiekvieną vasaros savaitę skelbiami betarpiški interviu su mokytojais, kuriuose jie atskleidžia kaip pasirinko muzikanto – pedagogo kelią, kas tam turėjo įtakos. Taip Kauno 1-sios muzikos mokyklos mokiniai, jų tėveliai bei kolegos turės puikią galimybę iš arčiau susipažinti su mokytojais bei jų pasaulėžiūra, kurie moko jaunuosius muzikantus.

Ačiū visiems mokytojams, sutikusiems dalyvauti projekte. Visą mokytojo įtaką mokiniui ir jo ateičiai galima apibrėžti viena paprasta japonų liaudies patarle:

„Viena diena su puikiu mokytoju yra geriau nei tūkstantis dienų stropaus mokymosi.”

SVEIKI, AŠ JŪSŲ MOKYTOJA: RASA DERBUTIENĖ


Kalbiname Kauno I-osios muzikos mokyklos fortepijono mokytoją ekspertę, direktoriaus pavaduotoją ugdymui RASĄ DERBUTIENĘ.

Kaip atsidūrėte muzikos mokykloje?

Muzikos mokyklą ir instrumentą man parinko tėvai. Visada stebėjausi savo Mamos, ką tik atvykusios iš kaimo gyventi į miestą, supratimu, kad vaikui reikia duoti kažką daugiau, ne vien tik duonos ir bendrąjį išsilavinimą.

SVEIKI, AŠ JŪSŲ MOKYTOJA: SILVIJA JERMAKOVAITĖ


Kalbiname Kauno I-osios muzikos mokyklos fortepijono mokytoją ir akompaniatorę SILVIJĄ JERMAKOVAITĘ.

Ką mėgstate veikti laisvalaikiu?

Gaminti pyragus 🙂

SVEIKI, AŠ JŪSŲ MOKYTOJA: EMA SILVIJA BOJADŽIAN


Kalbiname Kauno I-osios muzikos mokyklos vyr. fortepijono mokytoją EMA SILVIJĄ BOJADŽIAN

Kodėl pasirinkote fortepijoną?

Pasirinkimas visiškai atsitiktinis – draugės pavyzdys ir pats grojimo procesas sudomino, pamačiau jos namuose sintezatoriaus klaviatūrą, kuri mane sudomino.

SVEIKI, AŠ JŪSŲ MOKYTOJA: BIRUTĖ LANDSBERGYTĖ


Kalbiname Kauno I-osios muzikos mokyklos muzikos istorijos mokytoją metodininkę BIRUTĘ LANDSBERGYTĘ. 

Kas Jus paskatino eiti į muzikos mokyklą?

Žodis “paskatino” netikslus… Tiesiog nusprendė ir nuvedė mane į M.K. Čiurlionio menu mokyklą MYLIMI TĖVAI.

SVEIKI, AŠ JŪSŲ MOKYTOJA: EVELINA VASILIAUSKIENĖ


Kalbiname Kauno I-osios muzikos mokyklos vyr. fortepijono mokytoją EVELINĄ VASILIAUSKIENĘ.

Pirmieji žingsniai muzikos pasaulyje?

Muzikos pradėjau mokytis labai anksti, 4.5 metų. Manau, kad įtakos turėjo tai, kad abu tėveliai buvo muzikai – mama ilgametė J. Gruodžio konservatorijos dėstytoja, tėvelis dainavo Kauno valstybiniame muzikiniame teatre. 

SVEIKI, AŠ JŪSŲ MOKYTOJA: JOVITA VAIČIULIENĖ


Kalbiname Kauno I-osios muzikos mokyklos fortepijono mokytoją metodininkę, muzikos mokyklos tarybos narę JOVITĄ VAIČIULIENĘ.

Jei ne muzika, kuo būtumėt buvusi?

Nežinau, bet manau kad būčiau savo pasirinktos srities profesionalė, mylinti ir besidžiaugianti darbu.

SVEIKI, AŠ JŪSŲ MOKYTOJA: DAINORINA PUŠINAITIENĖ


Kalbiname Kauno I-sios muzikos mokyklos akordeono mokytoją metodininkę DAINORINĄ PUŠINAITIENĘ.

Ar nenusivylėte, kad esate akordeono mokytoja? Gal vertėjo būti kažkuo kitu?

Tikrai nenusivyliau. Tai puikus gyvenimo pasirinkimas, bet būtinai reikia turėti dar kokią nors alternatyvą. Ne vien pedagoginį darbą. Taip įdomiau gyventi.

SVEIKI, AŠ JŪSŲ MOKYTOJA: RŪTA BIMBAITĖ


Kalbiname Kauno I-sios muzikos mokyklos fortepijono mokytoją ekspertę, Fortepijono vyresnių klasių vadovę RŪTĄ BIMBAITĘ.

Ką galvojate apie tokią iniciatyvą?

Sveiki kolegos, mokiniai ir tėveliai. Smagu, kad mokyklos jaunimas sugalvojo pakalbinti kolegas ir, žiū, gal po truputį pavyks… Žinoma, ir man truputį nedrąsu pasisakyti, truputį tingisi galvoti ir kalbėti po darbų maratono gegužės mėnesį…

SVEIKI, AŠ JŪSŲ MOKYTOJA: AGNĖ SIPAVIČIENĖ


Kalbiname Kauno I-sios muzikos mokyklos fortepijono mokytoją metodininkę AGNĘ SIPAVIČIENĘ.

Kaip taip nutiko, kad patekot į muzikos mokyklą?

 Vieną dieną, mano geriausios draugės mama atėjo pas mus į svečius, ir pasiųlė leisti mane, kartu su jos dukra, lankyti muzikos mokyklą. Mama kiek paabejojusi mano muzikiniais gabumais, galiausiai sutiko. Draugės kieme – draugės muzikos mokykloje.

SVEIKI, AŠ JŪSŲ MOKYTOJA: RENATA MORKŪNIENĖ


Kalbiname Kauno I-sios muzikos mokyklos fortepijono mokytoją metodininkę RENATĄ MORKŪNIENĘ.

Kaip taip nutiko, kad pradėjote eiti į muzikos mokyklą?

Tais 1973 metais, kai man buvo 7-eri, buvo labai madinga vaikus leisti į muzikos ar meno mokyklą. Mano tėvai nebuvo muzikantai, bet į Juozo Naujalio meno mokyklos stojamąjį egzaminą atvedė mama. Pasakojo, kad buvo didelis konkursas patekti, bet aš įstojau. Dar dabar pamenu dainelę, kurią dainavau……

SVEIKI, AŠ JŪSŲ MOKYTOJA: TERESĖ NIDA ZUBAUSKAITĖ


Kalbiname Kauno I-sios muzikos mokyklos fortepijono mokytoją metodininkę, Ansamblinio grojimo klasės vadovę TERESĘ NIDĄ ZUBAUSKAITĘ.

Kaip pakliuvote į muzikos mokyklą?

Į Naujalio meno mokyklą kažkada atvedė tėvai. Jie pastebėjo mano muzikinius gabumus lankant privačias pianino pamokas nuo 4 metų, o dar – muzika buvo mano tėčio neišsipildžiusi svajonė. Taip mano kelias buvo nulemtas, deja, prieš mano norą 😉

SVEIKI, AŠ JŪSŲ MOKYTOJA: JŪRATĖ  ŽEMAITYTĖ


Kalbiname Kauno I-sios muzikos mokyklos Jaunesniųjų fortepijono klasių skyriaus vadovę, mokytoją ekspertę JŪRATĘ ŽEMAITYTĘ.

Kas Jus paskatino eiti į muzikos mokyklą?

Mano mama, taip pat ir močiutė, dirbo Kauno J.Naujalio meno mokykloje. Taigi kai man suėjo šešeri metai, buvau nuvesta į Juozo Naujalio meno mokyklos parengiamąją grupę. Taip ir prasidėjo mano pažintis su muzika.


Savivaldybės biudžetinė įstaiga
"Kauno 1-oji muzikos mokykla"

Visos teisės saugomos © 2024

Tel: +370 37 422 834
Faksas: +370 37 422 834
Adresas: J. Gruodžio g. 25, LT-44289, Kaunas
Įmonės kodas: 190144649
El. Paštas: info@pirmamuzikos.lt

"... ir tik muzika suteikia gyvenimui spalvas" - Anonimas