Versija neįgaliesiems
Loading

KALBA EKSPERTAI


Šiame puslapyje rasite interviu su Kauno 1-osios muzikos mokyklos mokytojais ekspertais, kurie dalinasi savo gerąją patirtimi.

Kalba mokytojai ekspertai


Kauno 1-oji muzikos mokykla puoselėdama geriausias muzikos pedagogines tradicijas ir ryškiausių savo mokytojų patirtį bei istorinę atmintį, nuo 2020 metų, fortepijono mokytojo DOMANTO MILIAUS iniciatyva, pradėjo įgyvendinti projektą “KALBA MOKYTOJAI EKSPERTAI”.

2020-2021 metais kalbiname Kauno 1-osios muzikos mokyklos mokytojus ekspertus:

  • RASĄ RASIMAVIČIENĘ
  • VIOLETĄ JUCEVIČIENĘ
  • RŪTĄ BIMBAITĘ
  • DIANĄ GALDIKIENĘ

Kiekviename amžiuje visuomenė iš naujo kuria taisykles, vertybes ir simbolius, kurie grindžia istorinės praeities suvokimą, supinantį prisiminimų ir nutylėjimų gijas. Projekte stengiamasi įamžinti ryškiausių Kauno 1-osios muzikos mokyklos mokytojų gyvus liudijimus, savasties jausenas, išgyvenimus, jų pagavas, fiksavimus ir refleksijas apie savo pedagoginį kelią, pažiūras į praeities ir dabartinio socialinio gyvenimo tendencijas.  

Projekto tikslas – atskleidžiant kalbinamo mokytojo eksperto ideologijas, įžvelgti pedagoginių veiksmų trajektorijas, kurios stiprina savosios (Kauno 1-osios muzikos mokyklos) ir bendrosios (Lietuvos muzikinės pedagogikos) kultūros pajautą, išryškinant tradicijos, autentiškumo ir įsišaknijimo svarbą, kurios orientuojasi į reprezentaciją, vyraujančias ideologemas ir šalies atmintį.


Savivaldybės biudžetinė įstaiga
"Kauno 1-oji muzikos mokykla"

Visos teisės saugomos © 2024

Tel: +370 37 422 834
Faksas: +370 37 422 834
Adresas: J. Gruodžio g. 25, LT-44289, Kaunas
Įmonės kodas: 190144649
El. Paštas: info@pirmamuzikos.lt

"... ir tik muzika suteikia gyvenimui spalvas" - Anonimas