ELEKTRONINIS DIENYNAS


Šiame puslapyje yra pateikiama informacija apie  Kauno 1-osios muzikos mokyklos naudojamą elektroninio dienyno sistema „Mano dienynas„.

MANO DIENYNAS


Elektroninio dienyno, kaip ir anksčiau įprasto popierinio dienyno, pagrindinė funkcija – kaupti duomenis apie mokinių mokymosi pasiekimus: fiksuoti pažymius, lankomumą, pamokų turinį. Tačiau dabar – Jūs, Kauno 1-osios muzikos mokyklos mokinių tėveliai, kasdien galėsite stebėti savo vaikų lankomumą, pažangumą, mokomų dalykų mokytojų informaciją ir pranešimus. 

Kauno 1-osios muzikos mokyklos mokytojai jau įvertino elektroninio dienyno privalumus, nes gali glaudžiau bendrauti su tėvais, pateikti jiems daugiau informacijos apie vaikų muzikinį ugdymą. Tačiau dienynas neturi tapti tik popierinio dokumento pakaitalu, kuriame fiksuojami vien mokinių pasiekimai ir perteikiama informacija tėvams. Stengsimės plačiau išnaudoti elektroninio dienyno galimybes.

Prisijungti prie Kauno 1-osios muzikos mokyklos naudojamo “MANO DIENYNAS” galite paspaudę ant viršuje matomo “MANO DIENYNAS” logotipo.

Kilus neaiškumams ar klausimams, prašome rašyti už dienyno priežiūrą laikinai atsakingai JOLANTAI SNUDAITIENEI – jolanta@pirmamuzikos.lt

Kauno 1-oji muzikos mokykla. Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos © 2021

"... ir tik muzika suteikia gyvenimui spalvas" - Anonimas