LAUREATAI


Konkursas Slovakijoje ,,SNEZNY OSKAR“

Konkursas Slovakijoje ,,SNEZNY OSKAR“

Pirma vieta – Liepa Juodytė

  • mokytoja ekspertė Rasa Rasimavičienė

Antra vieta – Mantas Vaitkus
Trečia vieta – Brigita Zavarskytė

  • mokytoja ekspertė Edita Matulionienė
Konkursas Naujojoje Vilnioje  „…NUO BAROKO IKI ROMANTIZMO…“

Konkursas Naujojoje Vilnioje „…NUO BAROKO IKI ROMANTIZMO…“

Laureatė – Liepa Juodytė

  • mokytoja ekspertė Rasa Rasimavičienė

Laureatas – Mantas Vaitkus
Laureatė – Brigita Zavarskytė

  • mokytoja ekspertė Edita Matulionienė
Konkursas Vengrijoje „MAGIC BRIDGES OF BUDAPEST“

Konkursas Vengrijoje „MAGIC BRIDGES OF BUDAPEST“

Pirma vieta – Nida Ardzevičiūtė

  • mokytoja ekspertė Rasa Derbutienė

Pirma vieta – Ugnė Grabliauskaitė
Antra vieta – Martyna Morkūnaitė

  • mokytoja Vida Grigaitienė

Pirma vieta ansamblis – Emilė Griniūtė ir Evita Perskaudaitė

  • mokytojos Rūta Bimbaitė ir Renata Morkūnienė
Konkursas Vokietijoje „DRESDNER WINTERSTERNE 2019“

Konkursas Vokietijoje „DRESDNER WINTERSTERNE 2019“

Ansamblis Grand Prix

Faustas Labanauskas ir Titas Radzevičius (mokytojai Laimonas Salijus ir Janė Macevičienė)

Pirma vieta (ansamblis)

Liepa Elena Baublytė (mokytoja ekspertė Rasa Derbutienė)
Simona Matelytė ir Lukas Kavaliauskas (mokytojos Agnė Sipavičienė ir Rūta Bimbaitė)
Martyna Puskunigytė ir Gabija Mūraitė (mokytojai Saulius Bartulis ir Teresė Zubauskaitė)

Antra vieta (ansamblis)

Justas Sabastijanskas, Tadas Demidavičius ir Elena Barbora Rudgalvytė (mokytojos Kristina Katavičiūtė, Reda Labanauskienė, Svetlana Mažeikienė)
Rugilė Kregždytė ir Kotryna Dankšaitė (mokytojos Renata Morkūnienė ir Daiva Bidvienė)

Pirma vieta

Augustė Daugėlaitė (mokytoja Svetlana Mažeikienė)
Emilė Grabliauskaitė (mokytoja Vida Grigaitienė)
Nortė Karaliūtė (mokytoja Svetlana Mažeikienė)
Rokas Diržys (mokytoja Diana Galdikienė)
Fautsas Labanauskas (mokytojas Laimonas Salijus)
Elena Monkevičiūtė (mokytoja Svetlana Mažeikienė)

Antra vieta

Goda Poškaitytė (mokytoja Dalia Terminaitė)
Tadas Demidavičius (mokytoja ekspertė Reda Labanauskienė)
Elena Barbora Rudgalvytė mokytoja Svetlana Mažeikienė)
Titas Radzevičius (mokytoja Janė Macevičienė)
Augustė Dubinskaitė (mokytoja Svetlana Mažeikienė)

IV-asis Kauno 1-osios muzikos mokyklos pučiamųjų instrumentų klasės etiudo konkursas „Skambantys pasažai“

IV-asis Kauno 1-osios muzikos mokyklos pučiamųjų instrumentų klasės etiudo konkursas „Skambantys pasažai“

Laureato diplomas A grupė – Bujanova Kotryna, III vieta B grupė – Jočys Einaras, I vieta C grupė – Babilas Meritas

  • Mokytojas metodininkas Vytautas Barniškis

Laureato diplomas A grupė – Korotkov Aleksandr

  • Mokytojas metodininkas Tadas Balaišis

I vieta C grupė – Rebeka Berūkštytė

  • Vyresnysis mokytojas Paulius Berūkštis

I vieta B grupė – Kazakauskaitė Urtė, I vieta B grupė – Milieška Emilis, II vieta B grupė – Narbutaitė Simona, I vieta C grupė – Babiliūtė Evija

  • Vyresnioji mokytoja Rūta Gervienė

II vieta C grupė – Noreika Matas, Diplomas C grupė – Jasevičius Jordanas

  • Vyresnysis mokytojas Kęstutis Jauniškis

Laureato diplomas A grupė – Subočius Augustinas, I vieta B grupė – Vitkauskas Tomas, II vieta B grupė – Paldauskas Mantas, II vieta B grupė – Sinkevičius Justis, III vieta C grupė – Vybornas Ignas

  • Mokytojas metodininkas Gintautas Kubilius

Laureato diplomas A grupė – Ugnius Sipavičius, III vieta B grupė – Čepulis Kipras

  • Mokytojas ekspertas Evaldas Liutkauskas

Laureato diplomas A grupėFrancytė Jogailė, I vieta B grupėStipinaitė Danielė, II vieta B grupė Buožiūtė Tija, II vieta B grupė Francytė Vytautė
III vieta B grupė –
Diržinauskas Mykolas, III vieta B grupė – Žukauskaitė Miglė

  • Mokytoja metodininkė Jurgita Otienė

III vieta B grupė – Mašalas Nojus, III vieta C grupė – Blimkytė Regvita

  • Mokytojas Andrius Polianskis

II vieta B grupėMarkevičius Mykolas, Diplomas B grupė – Savickis Ugnius

  • Mokytojas Marijus Perminas

Laureato diplomas A grupė – Zailskas Domantas

  • Vyresnysis mokytojas Dainius Radomskis

Laureato diplomas A grupė – Bašinskas Arijus, II vieta B grupė – Žigelytė Gertrūda

  • Mokytojas Tomas Razmus

Laureato diplomas A grupėBudrytė Ugnė, Laureato diplomas A grupė – Buinauskaitė Guostė

  • Mokytoja metodininkė Agnė Sipavičienė

Laureato diplomas A grupėKaziukaitis Pranas

  • Mokytojas Marijus Sipavičius

II vieta B grupė – Stankevičius Ąžuolas, III vieta B grupė – Železnakovs Emilis, II vieta C grupė – Puskunigis Ąžuolas

  • Mokytojas metodininkas Remigijus Terminas

I vieta B grupė – Kamantauskaitė Goda, I vieta C grupė – Spalinskaitė Evita

  • Vyresnioji mokytoja Onutė Užameckienė
II-asis Tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Grokime kartu“

II-asis Tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas „Grokime kartu“

2 vieta (fortepijoninis ansamblis) – Greta Kostricė

  • Mokytoja ekspertė Jūratė Žemaitytė

2 vieta (fortepijoninis ansamblis) – Aleksandras Šileika

  • Mokytoja metodininkė Jolanta Snudaitienė

1 vieta (kamerinis ansamblis) – Viltė Berūkštytė
1 vieta (kamerinis ansamblis) – Elzė Jonaitytė
Diplomas(kamerinis ansamblis) – Liepa Baublytė

  • Mokytoja ekspertė Rasa Derbutienė
V-asis Respublikinis jaunųjų dirigentų konkursas skirtas lietuvių muzikos patriarcho Juozo Naujalio 150-osioms gimimo metinėms paminėti

V-asis Respublikinis jaunųjų dirigentų konkursas skirtas lietuvių muzikos patriarcho Juozo Naujalio 150-osioms gimimo metinėms paminėti

II vieta (B kategorija) – Austė Bacevičiūtė
III vieta (B kategorija) – Gabija Bikulčiūtė

  • mokytoja Aistė Bagočienė

III vieta (A kategorija) – Eglė Gečaitė
II vieta (B kategorija) – Ugnė Tulaitė

  • mokytoja Jūratė Jaudegytė
IX-asis Respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Garsų vaivorykštė“

IX-asis Respublikinis jaunųjų pianistų konkursas „Garsų vaivorykštė“

Pirma vieta (A kat.)
Patricija Abukauskaitė (Jauniausio dalyvio diplomas, Mokytoja ekspertė Rūta Bimbaitė)
Nida Ardzevičiūtė (Mokytoja ekspertėRasa Derbutienė)

Antra vieta (A kat.)
Kotryna Kavaliauskaitė (Mokytoja ekspertė Edita Matulionienė)

Trečia vieta (A kat.)
Lėja Vikšraitytė (Mokytoja metodininkė Rita Rimkienė)
Luknė Kalinauskaitė (Vyresnioji mokytoja Rūta Žostautienė)

Pirma vieta (B kat.)
Rokas Šadauskas (Mokytoja metodininkė Ramutė Pečeliūnienė)

Antra vieta (B kat.)
Yelyzaveta Oliinichuk (Mokytoja metodininkė Lilija Petrauskienė)
Leta Aleksandravičiūtė (Vyresnioji mokytoja Neringa Brukštienė)
Viltė Čepulytė (Vyresnioji mokytoja Aušra Klovaitė – Berezinienė)
Danas Katilius (Mokytoja metodininkė Rima Eigirdienė)

Trečia vieta (B kat.)
Martyna Narakaitė (Vyresnysis mokytojas Mantas Šidlauskas)
Giedrius Žaldarys (Mokytoja metodininkė Jurgita Lapienytė)
Luka Jakučionytė (Vyresnysis mokytojas Mantas Šidlauskas)

Diplomas (B kat.)
Smiltė Žilinskaitė (Vyresnioji mokytoja Ema Silvija Bojadžian)

Antra vieta (C kat.)
Gintaras Lovkis (Mokytoja ekspertė Edita Matulionienė)
Ugnė Vaičekauskaitė (Vyresnioji mokytoja Neringa Brukštienė)
Jonas Jackevičius (Vyresnioji mokytoja Aušra Klovaitė – Berezinienė)
Emilė Ageravičiūtė (Mokytoja metodininkė Virginija Legan)
Laura Stonytė (Mokytoja metodininkė Ramutė Pečeliūnienė)

Trečia vieta (C kat.)
Saulė Noreikaitė (Vyresnioji mokytoja Aušra Klovaitė – Berezinienė)
Gustė Rekutė (Mokytoja ekspertė Rasa Rasimavičienė)

Diplomas (C kat.)
Ugnė Gustaitė (Vyresnioji mokytoja Ema Silvija Bojadžian)

Antra vieta (D kat.)
Kipras Kušleika (Mokytoja metodininkė Virginija Legan)
Emilijus Poviliūnas (Vyresnysis mokytojas Mantas Šidlauskas)
Skaistė Gražulevičiūtė (Vyresnioji mokytoja Daiva Bidvienė)

Trečia vieta (D kat.)
Saulius Mikulėnas (Mokytoja metodininkė Teresė Zubauskaitė)
Evita Perskaudaitė (Mokytoja metodininkė Renata Morkūnienė)
Aušrinė Čibirauskaitė (Vyresnioji mokytoja Jolanta Knipienė)

Diplomas (D kat.)
Augustė Dračanovaitė (Mokytoja metodininkė Rita Rimkienė)

Pirma vieta (E kat.)
Nortė Karaliūtė (Mokytoja metodininkė Svetlana Mažeikienė)

II-asis Tarptautinis konkursas „Muzikuojantys berniukai“

II-asis Tarptautinis konkursas „Muzikuojantys berniukai“

Pianistų kategorija, A1 grupė, II laureato vieta
Daugirdas Stankus (Mokytoja- metodininkė Jovita Vaičiulienė)

Pianistų kategorija, B1 grupė, III laureato vieta
Rokas Šadauskas (Mokytoja- metodininkė Ramutė Pečeliūnienė)

Smuikininkų konkursas, B1 grupė. Grand Prix bei nominacija už geriausią romantizmo epochos kūrinį
Rokas Diržys (mokytoja- ekspertė Diana Galdikienė, koncertmeisterė-metodininkė Dalia Jatautaitė)

IX-asis Respublikinis jaunųjų atlikėjų harmonizuotų lietuvių liaudies dainų a‘cappella festivalis-konkursas „Oi žiba žiburėlis“

IX-asis Respublikinis jaunųjų atlikėjų harmonizuotų lietuvių liaudies dainų a‘cappella festivalis-konkursas „Oi žiba žiburėlis“

Antroji kategorija A grupė I vieta
Augustė Mickevičiūtė, Žemyna Kaziukaitytė

Antroji kategorija A grupė II vieta
Elzė Norkutė, Danielė Stravinskaitė

  • Mokytoja Dovilė Petraškienė

Antra kategorija C grupė II vieta
Emilija Kutkevičiūtė, Solveiga Keršytė, Urtė Mikolaitytė, Gantas Ramanauskas, Titas Bagočius

  • Mokytoja metodininkė Aistė Bagočienė

Antra kategorija B grupė I vieta
Rugilė Višinskaitė, Austė Bacevičiūtė, Atėnė Aliukonytė

  • Mokytoja metodininkė Jūratė Jaudegytė

Pirmoji kategorija A grupė II vieta
Gustė Garlauskaitė, Emilė Grabliauskaitė, Kipras Kušleika

  • Vyresnioji mokytoja Aurelija Kazlauskaitė-Dičmanė

Antroji kategorija A grupė III vieta
Gabija Valančiūtė, Mantas Malinauskas

  • Mokytoja Miglė Chmieliauskaitė
X-asis Tarptautinis jaunųjų atlikėjų kamerinės ir džiazo muzikos festivalis- konkursas

X-asis Tarptautinis jaunųjų atlikėjų kamerinės ir džiazo muzikos festivalis- konkursas

Kamerinės muzikos konkursas, C grupė

Aistė Merfeldaitė (Justė Česlevičiūtė – A.Kačanausko muzikos mokykla)

  • Mokytoja- metodininkė Jovita Vaičiulienė

Kamerinės muzikos festivalis B grupė

Jokūbas Jucius

  • Mokytoja- metodininkė Dalia Laptevienė

Goda Kamantauskaitė

  • Mokytoja- metodininkė Onutė Užameckienė

Emilija Greičiūtė

  • Mokytoja- ekspertė Jūratė Žemaitytė
XVII-asis Tarptautinis meno konkursas „Art Generation. Baltics - 2019“

XVII-asis Tarptautinis meno konkursas „Art Generation. Baltics - 2019“

I vieta Ansamblių kategorija (11-13metų)

Leila Petronytė, Rusnė Akstinaitė

  • Mokytoja – metodininkė Jovita Vaičiulienė
XX-asis Respublikinis vaikų džiazo muzikos festivalis

XX-asis Respublikinis vaikų džiazo muzikos festivalis

Laureatai

Nedas Baltrušaitis, Rokas Radomskis, Vladislavas Putys, Šarūnas Gervė, Paulius Radomskis

  • Vyresnioji mokytoja Judita Radomskienė
  • Vyresnysis mokytojas Dainius Radomskis
  • Vyresnysis mokytojas Artūras Macas

Martyna Narakaitė, Luka Jakučionytė

  • Vyresnysis mokytojas Mantas Šidlauskas

Daugirdas Stankus, Žygimantas Stankus

  • Mokytoja metodininkė Jovita Vaičiulienė
  • Vyresnysis mokytojas Artūras Macas

Gantas Ramanauskas, Jonas Kaminskas, Leila Petronytė

  • Mokytojas metodininkas Tadas Balaišis
  • Mokytoja metodininkė Jovita Vaičiulienė

Aleksandras Šileika, Greta Kostricė, Emilija Dautartaitė

  • Mokytoja metodininkė Jolanta Snudaitienė
  • Mokytoja ekspertė Jūratė Žemaitytė
  • Vyresnysis mokytojas Artūras Macas

Ernesta Rukaitė, Skaiva Stanevičiūtė, Martynas Kareiva, Ugnius Ivašauskas, Konstantinas Černych, Danielius Simokaitis, Redas Jankauskas, Agnė Rožė Milašiūtė, Gustė Garlauskaitė, Orinta Ivanauskaitė, Paulius Radomskis

  • Vyresnioji mokytoja Judita Radomskienė
  • Vyresnioji mokytoja Asta Gaidamavičienė
  • Vyresnysis mokytojas Artūras Macas

Laureatas

Margiris Alekna

  • Mokytojas Tomas Razmus
I-asis Tarptautinis konkursas „Magic Sounds of Krakow 2019“

I-asis Tarptautinis konkursas „Magic Sounds of Krakow 2019“

Pirma vieta MINI KIDS – Nida Ardzevičiūtė
Antra vieta CHILDREN ensemble (su M. Petrausko mokyklos mokine) – Liepa Elena Baublytė

  • Mokytoja ekspertė Rasa Derbutienė

Trečia vieta MINI KIDS – Aurora Kapralova

  • Vyr. mokytoja Daiva Vilčinskienė

Antra vieta CHILDREN – Emilija Šalnytė, Atėnė Kartanaitė

  • Vyr. mokytoja Vida Grigaitienė

Antra vieta CHILDREN – Ūla Daukšytė
Pirma vieta JUNIOR 1 – Atėnė Aliukonytė

  • Mokytoja metodininkė Eglė Sadauskaitė-Gerulienė

Antra vieta CHILDREN – Miglė Nareckaitė

  • Mokytoja metodininkė Neringa Dainelytė

Pirma vieta JUNIOR 2 ensemble (su P. Dronovu) – Paulina Gladyševaitė

  • Mokytoja metodininkė Rima Eigirdienė

Pirma vieta JUNIOR 2 ensemble (su P. Gladyševaite) – Povilas Dronovas

  • Mokytoja metodininkė Lilija Petrauskienė

Antra vieta CHILDREN – Kamilė Niprikaitė
Pirma vieta CHILDREN ensemble (su G. Kostrice) – Aleksandras Šileika

  • Mokytoja metodininkė Jolanta Snudaitienė

Pirma vieta CHILDREN ensemble (su A. Šileika) – Greta Kostricė

  • Mokytoja ekspertė Jūratė Žemaitytė

Antra vieta CHILDREN – Titas Kavaliauskas

  • Mokytoja Eglė Bučniūtė

Antra vieta JUNIOR 1 – Deimantas Šmigelskas

  • Mokytoja metodininkė Agnė Sipavičienė

Antra vieta CHILDREN – Tomas Kazlauskas

  • Mokytoja Kristina Dabravolskaitė

Pirma vieta JUNIOR 1 – Mindaugas Gerulis

  • Mokytojas metodininkas Vytautas Barniškis

Grand Prix CHILDREN – Rokas Diržys
Antra vieta CHILDREN – Patricija Žebuolytė
Antra vieta CHILDREN – Matas Račkaitis
Trečia vieta CHILDREN – Urtė Venslavičiūtė
Antra vieta JUNIOR 1 – Lurda Songailaitė
Antra vieta JUNIOR 1 – Marija Venslavičiūtė
Trečia vieta JUNIOR 1 – Jokūbas Abraitis

  • Mokytoja ekspertė Diana Galdikienė

Trečia vieta CHILDREN – Eglė Visockytė
Trečia vieta CHILDREN – Brigita Kilnaitė
Antra vieta JUNIOR 1 – Urtė Mašalaitė
Trečia vieta JUNIOR 1 – Urtė Mikuckaitė

  • Mokytoja ekspertė Violeta Polianskienė
Tarptautinis vaikų ir jaunimo festivalis- konkursas „ ART PANORAMA  ČEKIJA 2019”

Tarptautinis vaikų ir jaunimo festivalis- konkursas „ ART PANORAMA ČEKIJA 2019”

I vieta (solo 7-9 metų kat.) – Luknė Liakiatė

  • Mokytoja- metodininkė Jovita Vaičiulienė

I vieta (solo 10-12 metų kat.) – Saulė Noreikaitė

  • Mokytoja – metodininkė Aušra Klovaitė- Berezinienė

III vieta (solo 13-15 metų kat.) – Smiltė Šukaitytė
I vieta (solo 13-15 metų kat.) – Vytautė Vaičiūnaitė

  • Mokytoja ekspertė Audronė Ravkienė
  • Koncertmeisterė Silvija Jermakovaitė
Konkursas

Konkursas "JAUNIEJI FORTEPIJONO LYDERIAI - 2019"

Grand Prix I KATEGORIJA (Kvietimas groti su orkestru) – Nida Ardzevičiūtė
(Mokytoja ekspertė Rasa Derbutienė)

Pirma vieta I KATEGORIJA – Patricija Abukauskaitė
(Mokytoja ekspertė Rūta Bimbaitė)

Pirma vieta I KATEGORIJA – Daugirdas Stankus
Pirma vieta VIII KATEGORIJA – Smiltė Domeikytė
(Mokytoja metodininkė Jovita Vaičiulienė)

Antra vieta II KATEGORIJA – Gabrielė Zakarauskaitė
(Mokytoja metodininkė Jurgita Lapienytė)

Pirma vieta III KATEGORIJA – Ugnė Vaičekauskaitė
(Mokytoja Neringa Brukštienė)

Grand Prix IV KATEGORIJA (Kvietimas groti su orkestru) – Rokas Šadauskas
(Mokytoja metodininkė Ramutė Pečeliūnienė)

Grand Prix V KATEGORIJA (Kvietimas groti su orkestru) – Nortė Karaliūtė
(Mokytoja metodininkė Svetlana Mažeikienė)

Antra vieta V KATEGORIJA – Tautvydas Morkūnas
Antra vieta VIII KATEGORIJA (Organizatorių kvietimas groti su orkestru) – Ilma Dumčaitytė
(Mokytoja ekspertė Rasa Rasimavičienė)

Antra vieta V KATEGORIJA – Skaistė Gražulevičiūtė
(Vyr. mokytoja Daiva Bidvienė)

Pirma vieta VI KATEGORIJA Kvietimas groti su orkestru – Upė Petraitytė
(Mokytoja metodininkė Lilija Petrauskienė)

Antra vieta VII KATEGORIJA – Ana Somova
(Vyr. mokytoja Aušra Klovaitė Berezinienė)

Antra vieta VII KATEGORIJA – Emilia Neverauskaitė
Antra vieta VII KATEGORIJA – Ugnė Grabliauskaitė
(Vyr. mokytoja Vida Grigaitienė)

Trečia vieta VII KATEGORIJA – Elena Tuomenaitė
(Mokytoja metodininkė Renata Morkūnienė)

Kauno 1-oji muzikos mokykla. Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos © 2019

"... ir tik muzika suteikia gyvenimui spalvas" - Anonimas