Tarptautinis konkursas Vokietijoje

Skaityti toliau

Kompozitoriaus J. Naujalio jubiliejinių metų baigiamasis renginys

Skaityti toliau

Kauno 1-sios muzikos mokyklos Youtube kanalas

Su Naujaisiais – 2020 metais, muzikos mokyklos bendruomenė žengia į naują etapą. Nuo 2019 metų gruodžio 31 dienos pradėjo veikti Kauno 1-sios muzikos mokyklos YOUTUBE kanalas.

Naujuosius metus Kauno 1-ji muzikos mokykla pasitinka ne tik su atsinaujinusia, jau beveik metus veikiančia, mokyklos internetine svetaine, bet ir su naujai pradėjusiu veikti YOUTUBE kanalu, kuriame jau galima rasti pirmuosius 11 audio/video įrašų – geriausių mokinių pasirodymus iš Kauno 1-sios muzikos mokyklos 70 metų sukakčiai skirto paminėti kompaktinio disko.

Skaityti toliau

Naujoji direktoriaus pavaduotoja ugdymui: Agnė Sipavičienė

Skaityti toliau

Kultūrinių mainų koncertinė išvyka “Žiemos pasaka Tatruose”

Skaityti toliau

Su artėjančiom šventėm !!!

Mielieji,

2019 metų pabaigą pasitinkame nuveikę daugybę darbų: sukurta nauja mokyklos interneto svetainė, puikiai organizuoti ir koordinuoti respublikiniai bei tarptautiniai konkursai, užmegztas bendradarbiavimas su daugybe naujų socialinių partnerių.

Kauno 1-sios muzikos mokyklos mokinių šv. Kalėdų koncertas puikiojoje Kauno mieto filharmonijoje – akivaizdžiausias Jūsų profesionalaus pedagoginio darbo įrodymas. Žvitrūs ir nenuilsę mokinių veidai bei tėvelių padėkos už puikų koncertą – geriausia pradžia pradėti švenčių sezoną.

O kas yra Kalėdos? Tai švelnūs praeities prisiminimai, drąsa priimti dabartį ir viltis sutikti ateitį. Tai noras, kad kiekviena gyvenimo diena būtų perpildyta gausių ir amžinų Dievo palaiminimų, ir kad kiekvienas mūsų pasirinktas kelias vestų į dvasios ramybę.

Skaityti toliau

Kompaktinio disko pristatymo koncertas KTU

Skaityti toliau

Roko Diržio sėkmė ,,Kaunas Sonorum 2019“

Skaityti toliau

“Rašau natelę prie natelės” viktorina

Skaityti toliau

Styginių instrumentų klasės kalėdinis koncertas VDU aulos salėje

Skaityti toliau

Kauno 1-oji muzikos mokykla. Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos © 2019

"... ir tik muzika suteikia gyvenimui spalvas" - Anonimas