Jauniesiems talentams šiandien atviras visas pasaulis

Skaityti toliau

Rokas Diržys – „Lietuvos maximalistas 2021“

Jau devynioliktus metus iš eilės „Maxima“ skatina jaunuosius talentus drąsiai siekti savo svajonių ir prisideda prie jų gražesnės ateities kūrimo. Šiemet „Lietuvos Maximalistais“ pretendavo tapti rekordinis moksleivių skaičius, virš 600.

Vykdant programą buvo renkami mokslo, muzikos, kūrybos ir meno, sporto, visuomeniškumo, ekologiškumo, inovacijų ir pažangumo sričių „Lietuvos Maximalistai“.

Antrus metus iš eilės už itin gerus rezultatus, muzikos kategorijoje stipendiją laimėjo mūsų muzikos mokyklos smuikininkas ROKAS DIRŽYS. Sveikiname ir linkime sėkmės!

Parengė: mokytoja ekspertė Diana Galdikienė

Ugdymas nuo Rugsėjo 1 dienos

Skaityti toliau

Stovykla „Orkestras’21“ su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru

Skaityti toliau

R. Diržys ir P. Žebuolytė tarptautiniuose kursuose

Skaityti toliau

70-oji mokyklos laida

Skaityti toliau

Mokytojų E. Matulionienės ir R. Rasimavičienės mokinių koncertas

Skaityti toliau

Tėvo ir motinos dienos proga – akordeono klasės koncertas

Kauno 1 – osios muzikos mokyklos akordeono klasės mokiniai ir jų mokytojai nuoširdžiai sveikina pačius brangiausius žmones Mamą ir Tėtį.

Nuo šių dviejų žmonių prasideda mažo, jauno žmogaus gyvenimas. Viskas kas gražiausia, prasminga, vertinga ir tikra – išmokstama šeimoje. Pandemijos metai išsekino visus, lai šis koncertas skirtas Mamai ir Tėčiui suteikia stiprybės ir vilčių.

Tad būkit laimingi ir sveiki. Dalinkite savo gerumą, meilę ir rūpestį savo vaikams, o jie jums dovanoja gražių akimirkų ir savo muzikinius sveikinimus.

Parengė: mokytoja metodininkė Dainorina Pušinaitienė

Kauno 1 – osios muzikos mokyklos akordeono klasės mokiniai ir jų mokytojai nuoširdžiai sveikina pačius brangiausius žmones Mamą ir Tėtį. Nuo šių dviejų žmonių prasideda mažo, jauno žmogaus gyvenimas. Viskas kas gražiausia, prasminga, vertinga ir tikra – išmokstama šeimoje. Pandemijos metai išsekino visus, lai šis koncertas skirtas Mamai ir Tėčiui suteikia stiprybės ir vilčių.

Tad būkit laimingi ir sveiki. Dalinkite savo gerumą, meilę ir rūpestį savo vaikams, o jie jums dovanoja gražių akimirkų ir savo muzikinius sveikinimus.

Parengė: mokytojas metodininkas Marius Laurynaitis

Choras „Cantabile“ – „Malda pasauliui“ projekte

Šie, neramūs mokslo metai chorui nepadovanojo gausybės koncertų, išvykų, o klausytojams nesuteikė įsimintinų ir malonių chorinės muzikos akimirkų. Mokslo metai buvo kitokie nei įprastai.

Naujiena230 1 Box

Tačiau, kad ir kokie jie bebūtų, Kauno 1 – osios muzikos mokyklos chorinio dainavimo klasės jaunių choras „Cantabile“ stengiasi atrasti naujos patirties ir iš šių mokslo metų pasiimti viską ką galima.

Chorinio dainavimo klasės jaunių choras „Cantabile“ šiemet tapo Jungtinio Lietuvos vaikų choro dalimi ir dalyvavo tarptautiniame projekte „Malda pasauliui“. Projekto „Malda pasauliui“ tikslas – virtualiai mokytis įvairiausių pasaulio kultūrų chorinių giesmių, susipažinti su skirtingų pasaulio šalių dirigentais, dainuojant atrasti ramybę šiuo sudėtingu laikotarpiu.

Skaityti toliau

VII-asis respublikinis klasikinės gitaros etiudo ir pjesės konkursas ir jo rezultatai

Gegužės 25-26 dienomis vyko Kauno 1-osios muzikos mokyklos klasikinės gitaros klasės organizuotas VII-asis nuotolinis klasikinės gitaros etiudo ir pjesės konkursas. Tai tradicinis renginys mūsų mokykloje. Pirmą kartą jis vyko nuotoliniu būdu. 32 moksleiviai iš Kauno A. Kačanausko muzikos mokyklos, Kauno M. Petrausko muzikos mokyklos, Garliavos meno mokyklos, Riešės muzikos studijos, Vilniaus B. Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos, Kauno 1-osios muzikos mokyklos dalyvavo šioje gitaros muzikos šventėje.

Jaunuosius gitaristus vertino autoritetinga žiuri komisija: komisijos pirmininkas LMTA docentas Julius Kurauskas, Vilniaus B. Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos vyr. mokytoja Olga Lingienė ir Kauno 1-osios muzikos mokyklos klasikinės gitaros klasės vadovė Inga Raginienė.

Sveikiname konkurso dalyvius ir laureatus! Tikimės kitais metais susitikti gyvai ir pasimėgauti švelniais gitaros garsais naujai įrengtoje Kauno 1-osios muzikos mokyklos salėje!

Skaityti toliau

Kauno 1-oji muzikos mokykla. Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos © 2021

"... ir tik muzika suteikia gyvenimui spalvas" - Anonimas