STOJANČIŲJŲ Į KAUNO 1-ĄJĄ MUZIKOS MOKYKLĄ DĖMESIUI!
Kauno 1-oji muzikos mokykla (J. Gruodžio g. 25) laukia visų, norinčių išmokti groti bei dainuoti ir kviečia mokytis vaikus nuo 7 metų: fortepijono, styginių instrumentų (smuikas, violončelė), akordeono, chorinio dainavimo, etnomuzikos, liaudies instrumentų (kanklės, lumzdelis, birbynė), pučiamųjų instrumentų (fleita, klarnetas, saksofonas, trimitas, valtorna, trombonas, tūba) klasėse.
Nuo 8 metų kviečiame mokytis klasikinės gitaros ir mušamųjų instrumentų klasėse.
5-6 metų vaikučių laukiame ankstyvojo muzikinio ugdymo klasėje.
Kauno J. Dobkevičiaus progimnazijos patalpose (V. Čepinskio g. 7): chorinio dainavimo, smuiko, fleitos, klarneto, saksofono, trimito, akordeono, kanklių, birbynės, fortepijono*, gitaros* ir ankstyvojo muzikinio ugdymo klasėse.
Kauno P. Mašioto pradinės mokyklos patalpose (Rasytės g. 1): fleitos, saksofono, fortepijono* klasėse.
Kauno J. ir P. Vileišių mokyklos patalpose (Demokratų g. 36): gitaros, kanklių, birbynės, etninės muzikos, fortepijono* klasėse.
* šiose klasėse vietų skaičius labai ribotas
Norintiems mokytis bet kuriame Kauno 1-osios muzikos mokyklos filiale, muzikinių gebėjimų patikrinimas vyksta Kauno 1-ojoje muzikos mokykloje (J.Gruodžio g. 25).
Išsamesnė informacija tel. +370 37 422834, +370 37 422847.
Dokumentai priimami el. paštu info@pirmamuzikos.lt iki birželio 15 dienos.
Mieli tėveliai ir būsimi Kauno 1-osios muzikos mokyklos mokiniai,
Nusprendę savo muzikinę ateitį susieti su Kauno 1-ją muzikos mokykla kviečiame išsamiau susipažinti su informacija apie pamokų organizavimą, ugdymo turinį, mokestį už mokslą, stojamuosius į muzikos mokyklą bei kitą aktualią informaciją, kurią Jums pateikia direktoriaus pavaduotoja ugdymui, mokytoja ekspertė RASA DERBUTIENĖ
Kauno 1-ojoje muzikos mokykloje jūs turite galimybę išmokti groti įvairiais muzikos instrumentais:
Kauno 1-oje muzikos mokykloje yra ir ETNINĖS MUZIKOS programa, kurios tikslas – ne tik atrasti lietuvių tradicinės muzikinės kultūros reiškinius, bet juos įžvelgti bendrakultūriniame kontekste, vertinti, saugoti bei skleisti. Remiantis šia programa, mokiniai supažindinami su dainuojamąja tautosaka, instrumentiniu muzikavimu, etnochoreografija, kalendorinių švenčių apeigomis bei papročiais, mokomi tradicinio kankliavimo, skudučiavimo, grojimo armonikos tipo instrumentais. Taip pat yra galimybė susipažinti ir muzikuoti retesniais autentiškais bei atneštiniais muzikos instrumentais: cimbolais, basetle, dūdmaišiu, ragais ir kitais instrumentais.