KAUNO PIRMOJI MUZIKOS MOKYKLA KVIEČIA MOKYTIS


Vaikus, nuo 7 metų amžiaus į šias specialybes:

REIKALINGI DOKUMENTAI


  • Tėvų prašymas
  • Gimimo liudijimo kopija

DOKUMENTAI PRIIMAMI


  • Informacija bus paskelbta 2020 m. balandžio mėnesį.

ŠABLONAI


Tėvų prašymas
Tėvų prašymas

MUZIKINIŲ GEBĖJIMŲ PATIKRINIMAS


Informacija bus paskelbta 2020 m. balandžio mėnesį.

ĮSTOJUSIEJI Į PIRMĄ KLASĘ (2019/2020 m. m.)


- KLASIKINĖS GITAROS KLASĖ -

1. Raudys Dovydas
2. Shirley Tomas Lee
3. Augulytė Marija
4. Vasiliauskas Lukas
5. Garnytė Tija

6. Tamošiūnaitė Agota Elžbieta
7. Girlevičiūtė Erina
8. Bušma Dominykas
9. Katinas Aironas
10. Jasėnaitė Liepa Eva

11. Molis Domas
12. Čeilitkaitė Auksė
13. Paluišis Simas
14. Vaitekūnas Benas
15. Petraitis Eva Patricia

- AKORDEONO KLASĖ -

1. Darčanovas Rapolas
2. Ardavičius Vėjas
3. Jankauskas Mantas
4. Ralys Tomas

5. Vitkevičiūtė Gabrielė
6. Strazdas Augustinas
7. Skakauskaitė Ugnė
8. Šaluga Oskaras

- PUČIAMŲJŲ IR MUŠAMŲJŲ INSTRUMENTŲ KLASĖ -

1. Bakytė Augustė
2. Mikalonytė Beata
3. Koncevičiūtė Upė
4. Sūnelaitis Gustas
5. Mieldažytė Liepa
6. Lelešiūtė Dominyka
7. Stanaitytė Klara
8. Likaitė Gytė
9. Stančikas Kasparas
10. Šiuša Benediktas
11. Matz Kajus
12. Taranda Kajus
13. Bikauskas Kęstutis
14. Urbonas Žygimantas
15. Bingelis Simas
16. Sakalauskaitė Ugnė
17. Gedminas Vytautas
18. Gedminas Elidijus
19. Gruodis Motiejus
20. Snarskis Gediminas
21. Jazbutytė Gabrielė
22. Rezgys Aivaras
23. Kataržis Julius
24. Derkintis Dominykas
25. Kiznytė Adriana
26. Jankauskas Nojus
27. Bieliūnaitė Emilija
28. Kučinskaitė Beatričė

- LIAUDIES INSTRUMENTŲ KLASĖ -

1. Adomaitytė Ieva
2. Kalaušis Rokas
3. Anuškevičius Mantas
4. Žadvydas Germanas
5. Bagdanavičiūtė Meida
6. Vitkevičius Daumantas
7. Danilevičiūtė Urtė
8. Petrusevičius Benas
9. Dūdonytė Gabrielė
10. Večerskaitė Gytė
11. Garnys Danielius
12. Tamulynas Lukas
13. Gedminaitė Vilija
14. Šeštokaitė Melita
15. Jakovlevaitė Ieva
16. Stankutė Karina
17. Janionis Timas
18. Saldytė Viktorija
19. Juzaitis Tautvydas
20. Rimkutė Gabija
21. Salickaitė Anabelė
22. Petrusevičius Kajus
23. Kalinauskaitė Gytė

- CHORINIO DAINAVIMO KLASĖ -

1. Antanavičius Kajus
2. Padervinskytė Tautvilė
3. Endriukaitytė Barbora
4. Radžiūnaitė Aistė
5. Kuncė Gabija
6. Strazdaitė Julija
7. Mocevičiūtė Goda
8. Rolskytė Gabija

- STYGINIŲ INSTRUMENTŲ KLASĖ -

1. Filipavičiūtė Ema
2. Juciūtė Fausta
3. Raskilaitė Gabija
4. Rolskytė Rugilė
5. Bosaitė Izabela
6. Sutkaitytė Aurelija
7. Valiūnaitė Giedrė
8. Stašauskaitė Beatričė Sofija
9. Lasinskas Matas
10. Stasiūnas Simonas
11. Kubiliūtė Gabeta
12. Čėporaitis Aistis

- FORTEPIJONO KLASĖ -

1. Bertulytė Kamilė
2. Šedys Adomas
3. Bučiūtė Gertrūda
4. Urbonaitė Radvilė
5. Burdulytė Ema
6. Valauskaitė Gaja
7. Dapkevičiūtė Elzė
8. Valevičiūtė Giedrė
9. Daugėlė Emilija
10. Vyšniauskaitė Ugnė
11. Duoba Pijus
12. Zaicev Egor
13. Gotoveckytė Sandra
14. Zakarevičiūtė Justė
15. Gurskytė Vaiva
16. Paltinavičius Tauras
17. Jachimavičiūtė Liepa
18. Valantinaitė Gustė
19. Jakšytė Julija
20. Černiūtė Gustė
21. Janevičiūtė Miglė
22. Stankutė Gabija
23. Kapitanov Nikita
24. Žilinskaitė Magdalena
25. Kazlauskaitė Dominyka
26. Valdavičiūtė Smiltė
27. Krasauskaitė Justė
28. Liaudanskaitė Ieva
29. Likaitė Ignė
30. Butylkinaitė Sofija
31. Liutkevičiūtė Mingailė
32. Kazokaitė Elžbieta
33. Lukašenkinaitė Justė
34. Matz Karina
35. Mačenskas Jonas
36. Pelegrimaitė Rusnė
37. Markevičius Tadas
38. Petrulytė Rugilė
39. Matelytė Rusnė
40. Raudys Gabrielius
41. Mikuta Mykolas
42. Rymonytė Liepa
43. Motyliova Ana
44. Šidlauskaitė Austėja
45. Narbutaitė Elena
46. Uselis Simonas
47. Niprikas Rokas
48. Užaitė Rugilė
49. Petraitis Aneta Angela
50. Vaikšnoras Jurgis
51. Petrusevičiūtė Tija
52. Galvydytė Brigita
53. Pėžaitė Paulina
54. Kairė Rugilė
55. Snarskytė Sofija
56. Černiūtė Gustė
57. Stepšytė Guoda
58. Žilinskaitė Magdalena
59. Šaropovaitė Izabelė
60. Stankutė Gabija
61. Valdavičiūtė Gabija

- ANKSTYVOJO MUZIKINIO UGDYMO GRUPĖ -

1. Bajarūnas Kernius
2. Danilovaitė Ieva
3. Bartusevičiūtė Vita
4. Petkevičiūtė Goda
5. Buslevičius Benas
6. Liakaitė Liepa
7. Dubikovaitė Elija
8. Paplauskaitė Akvilė
9. Norvilas Robertas
10. Griciūtė Kornelija
11. Remeikaitė Elžbieta
12. Jakuševa Marija
13. Šimatonytė Augustė
14. Merkevičiūtė Gytė
15. Bezborodovas Rojus
16. Vaitekūnaitė Eleonora
17. Danilevičiūtė Milda
18. Isabella May Humphrey
19. Kilnaitė Lėja

- ĮSTOJUSIEJI Į VYRESNES KLASES -

Alijošiūtė Marija - 2 styginių instrumentų klasė
Povilaitytė Ieva - 2 fortepijono klasė
Vaicekauskaitė Liucija Marija - 4 styginių instr. klasė
Aleknaitė Juta - 3 fortepijono klasė

Alfavickaja Olivia - 6 styginių instrumentų klasė
Gotautaitė Austėja - 4 fortepijono klasė
Legeika Orilis - 5 klasikinės gitaros klasė

- ĮSTOJUSIEJI PER PAPILDOMĄ PRIĖMIMĄ -

Butėnaitė Elzė - fortepijonas
Kazakauskaitė Luknė - fortepijonas
Motiejūnaitė Agota - fortepijonas
Rūtelionytė Miglė -  fortepijonas
Lekaitė Danielė - ch. dainavimas
Ignatjevaitė Mila - ch. dainavimas

Jonušaitytė Danielė - ch. dainavimas
Rekutė Karolina - styginiai instrumentai
Jančiūtė Raminta - liaudies instrumentai
Bakučionytė Patricija - liaudies instrumentai
Stundys Emilis - mušamieji instrumentai
Butvydaitė Liepa - pučiamieji instrumentai

Lopeta Jokūbas - klasikinė gitara
Labutis Oskaras - ankstyvasis ugdymas
Tulaitė Rusnė - ankstyvasis ugdymas
Sadauskaitė Monika - ankstyvasis ugdymas
Paliokaitė Darija - 3kl. smuikas

PARSISIŲSTI


2019m. įstojusiųjų mokinių sąrašas

Kauno 1-oji muzikos mokykla. Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos © 2019

"... ir tik muzika suteikia gyvenimui spalvas" - Anonimas