Versija neįgaliesiems
Loading

Mokinio K. Mačikūno sėkmė konkurse

2023 metų vasario 3 dieną Vilniaus muzikos mokykloje „LYRA“ vyko jau gilias tradicijas turintis, respublikinis fortepijoninės muzikos konkursas – festivalis „ŽVĖRELIŲ KARNAVALAS“, kuriame įspūdingai pasirodė Kauno 1-osios muzikos mokyklos 7 klasės fortepijono specialybės mokinys KAJUS MAČIKŪNAS pelnęs I laureato vietą!

Konkurso vertinimo komisijos pirmininkė buvo Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos fortepijono metodinės grupės pirmininkė bei fortepijono mokytoja ekspertė Jurga Silickienė. Konkurso vertinimo komisijos nariais buvo pakviesti Vilniaus muzikos mokyklos “LYRA” bei Vilniaus fortepijono mokyklos “MŪZA” vyresnioji fortepijono mokytoja, meno licenciatė ir Kauno 1-osios muzikos mokyklos fortepijono mokytojas ekspertas, akompaniatorius ekspertas, Kauno technologijos universiteto akademinio choro “Jaunystė” koncertmeisteris – Domantas Milius.

“Labai smagu, kad konkurso organizatoriai – Vilniaus muzikos mokykla „Lyra“, su konkurso idėjos autore, fortepijono mokytoja eksperte Agne Ragauskiene, suorganizavo tokį puikų konkursą. Iš ilgametės renginių organizavimo praktikos puikiai žinau, koks tai sunkus ir įtemptas darbas!!! Konkurso aplinka buvo ypač draugiška ir visa organizacija buvo labai sklandi. Linkiu neblėstančio noro konkurso organizatorėms ir toliau įgyvendinti tokius kokybiškus projektus!” – dalinosi įspūdžiais konkurso vertinimo komisijos narys, fortepijono mokytojas Domantas Milius.

Konkurse dalyvavo net 54 mokiniai iš 19 Lietuvos muzikos ir meno mokyklų! Kajus konkurse atliko Vladimiro Majoro “Atviruką iš Ispanijos” bei savo kūrybos koncertinį etiudą “Vandenynas”. Visa Kauno 1-osios muzikos mokyklos bendruomenė linki Kajui kūrybinės energijos ir sėkmės įgyvendinant naujas idėjas!

Parengė: mokytojas Saulius Prialgauskas


Savivaldybės biudžetinė įstaiga
"Kauno 1-oji muzikos mokykla"

Visos teisės saugomos © 2024

Tel: +370 37 422 834
Faksas: +370 37 422 834
Adresas: J. Gruodžio g. 25, LT-44289, Kaunas
Įmonės kodas: 190144649
El. Paštas: info@pirmamuzikos.lt

"... ir tik muzika suteikia gyvenimui spalvas" - Anonimas