II-asis respublikinis konkursas „Nuotaikos“

 

Naujiena322 7
Charset=InvalidCharsetId E Mode
Charset=InvalidCharsetId E Mode
Charset=InvalidCharsetId E Mode
Charset=InvalidCharsetId E Mode
Charset=InvalidCharsetId E Mode

Šių metų sausio 27-ąją Prienų meno mokykloje vyko II-asis respublikinis meno ir muzikos mokyklų mokinių antrojo instrumento (fortepijono) konkursas „Nuotaikos“. Jame dalyvavo per dvidešimt jaunųjų atlikėjų iš įvairių klasių, kurie maloniai stebino komisiją ir žiūrovus muzikaliu atlikimu, techniniais gebėjimais, artistiškai parengtomis kūrinių interpretacijomis ir parodė, jog galima puikiai groti ne tik pagrindiniu, bet ir papildomu instrumentu. Konkurse dalyvavo Prienų meno mokyklos, Prienų meno mokyklos Jiezno filialo, Prienų meno mokyklos Veiverių A. Kučingio filialo, Kaišiadorių meno mokyklos, Birštono meno mokyklos ir Kauno 1-osios muzikos mokyklos mokiniai.

Puikius pasiekimus pelnė net keturios Kauno 1-osios muzikos mokyklos mokinės: Barbora Endriukaitytė – I vieta, Akvilė Miliutytė – III vieta (mokyt. Nijolė Jasilionienė); Mėta Štėnaitė – I vieta, Ūla Godvadė – II vieta (mokyt. Silvija Jermakovaitė). Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti laureato diplomais ir konkurso suvenyrais, jų mokytojams įteiktos padėkos.

Konkurso pavadinimas „Nuotaikos“ puikiai iliustravo renginyje vyravusią gerą nuotaiką. Sveikinimo kalboje laikinai einanti Prienų meno mokyklos direktorės pareigas Danutė Stankevičienė visiems konkurso dalyviams linkėjo sėkmės, padrąsino nuotaikingai atlikti kūrinius bei renginio pabaigoje ragino pasidžiaugti ir priminė, jog jaunieji muzikantai užaugę mielai prisimins, jog būdami vaikai turėjo išskirtinę galimybę groti publikai. Norime padėkoti Prienų meno mokyklai už šiltą dalyvių priėmimą, puikią ir sklandžią renginio organizaciją, jog kiekvienas konkurso dalyvis turėjo galimybę repetuoti klasėse naujais, puikiai skambančiais instrumentais. Taip pat konkurso dalyviai ir jų mokytojai buvo pavaišinti skaniais užkandžiais, turėjo galimybę pabendrauti ir pasidalinti patirtimi.

Labai džiaugiamės dalyvavusios II-ajame respublikiniame meno ir muzikos mokyklų mokinių antrojo instrumento (fortepijono) konkurse „Nuotaikos“ ir linkime konkursui toliau puikiai gyvuoti, kad jame galėtų pasirodyti dar daugiau darbščių ir talentingų vaikų iš įvairių Lietuvos miestų.

Parengė: vyr. akompaniatorė, mokytoja Silvija Jermakovaitė

Kauno 1-oji muzikos mokykla. Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos © 2023

"... ir tik muzika suteikia gyvenimui spalvas" - Anonimas