Konkursas kaip šventė!

Praėjusią savaitę, lapkričio mėn. 18 dieną, mūsų mokykloje įvyko fortepijono jaunesniųjų klasių mokinių etiudų konkursas.

Išties nesitikėjome, kad sulauksime tiek daug konkurso dalyvių. Juos teko suskirstyti net į dvi grupes: antrųjų klasių ir trečiųjų-ketvirtųjų. Po burtų traukimo konkursas prasidėjo.

Su kokiu džiaugsmu mokiniai žengė į jaukią, naujai suremontuotos didžiosios salės sceną, su kokia pakilia nuotaika ir noru skambino įvairių kompozitorių etiudus. Stebint klaviatūroje ,,bėgiojančius’’ pirštukus, sunku buvo patikėti, kad mes išgyvenome dvejus karantino laikotarpius, kad vyko nuotolinės pamokos, kai teko bendrauti per kompiuterio ar telefono ekraną, kai negali ,,gyvai’’ parodyti grojimo technologijos, paliesti rankos, pataisyti pirštuko pozicijos… Tą dieną vaikai grojo puikiai. Salė prisipildė muzikos garsų, spindinčių akių ir šypsenų.

Salėje esantys tėveliai džiaugėsi savo vaikais, palydėdami į sceną padrąsinančiais žodžiais ir gausiais plojimais. Visi džiaugėsi galimybe būti kartu, koncertuoti ir dalintis pakilia nuotaika bei emocijomis.

O tą nuotaiką pertraukos metu dar pakėlė linksmoji viktorina. Jos metu kalbėjome apie etiudų kilmę, kompozitorius, etiudų atlikimo uždavinius ir jų naudą. Mokiniai noriai atsakinėjo į viktorinos klausimus, o už teisingus bei įdomius atsakymus buvo apdovanojami saldžiais prizais. Laikas prabėgo nejučia. Tuo metu, kai salėje vyko viktorina, komisija rinko geriausius iš geriausių, ruošė jiems diplomus ir nominacijas.

Konkurse pralaimėjusių nebuvo. Visi mokiniai gavo apdovanojimus ir išsivežė namo geras emocijas bei puikius prisiminimus. Šis konkursas tapo mokiniams išties didele švente.

Parengė: mokytoja metodininkė Svetlana Mažeikienė


Savivaldybės biudžetinė įstaiga
"Kauno 1-oji muzikos mokykla"
Duomenų registro Nr.

Visos teisės saugomos © 2023

Tel: +370 37 422 834
Faksas: +370 37 422 834
Adresas: J. Gruodžio g. 25, LT-44289, Kaunas
Įmonės kodas: 190144649
El. Paštas: info@pirmamuzikos.lt

"... ir tik muzika suteikia gyvenimui spalvas" - Anonimas