Susitikimas su Kroatijos respublikos ambasadoriumi

Neviduržiemišką sausio 21 dieną, termometro stulpeliams siekiant +5 laipsnius šilumos pagal Celsijų, Kauno 1-osios muzikos mokyklos direktorius Mindaugas Labanauskas susitiko su Kroatijos Respublikos ambasadoriumi Lietuvos Respublikoje KREŠIMIR KEDMENEC bei gerbiamo ambasadoriaus asistente JURGA JOZIČ. Susitikime taip pat dalyvavo Kauno 1-osios muzikos mokyklos vyr. fortepijono mokytojas Domantas Milius.

Per daugiau kaip 45 minučių trukmės susitikimą su gerbiamu ambasadoriumi buvo aptartos Kauno 1-osios muzikos mokyklos bendradarbiavimo galimybės su Kroatijos Respublikos muzikos ir meno įstaigomis. Aptarti bei išgryninti esminiai planai, lūkesčiai bei galimybės.

Susitikimas baigėsi konkrečių darbų ir projektų suplanavimu bei abipusiu supratimu, kaip svarbu kurti naujas saviraiškos terpes už Lietuvos ir Kroatijos ribų jauniesiems šių šalių muzikantams. Realaus bendradarbiavimo pradžia buvo pažymėta gerbiamo ambasadoriaus patikinimu, kad aktyviai paskatins Kroatijos jaunuosius muzikantus dalyvauti birželio pirmąją savaitę Kauno 1-osios muzikos mokyklos organizuojame VI-jame tarptautiniame jaunųjų muzikantų konkurse “OLIMPO MUSICALE”.

Ypač džiugino konkretus bei entuziastingas gerbiamo ambasadoriaus požiūris į mokinių meninį ugdymą, poreikį koncertuoti kitų šalių scenose bei mokiniams turtinti savo koncertinį repertuarą kitų kultūrų kūriniais. Dialogo metu gerbiamo ambasadoriaus atskleistos kultūriškai gilios žinios apie muzikos ir bendrai visos kultūros šiandieninį gyvenimą, suteikė daug vilčių ir entuziazmo plėtoti intensyvų bendradarbiavimą su Kroatijos Respublika, visais kultūrinio bendradarbiavimo aspektais.

Už susitikimo įamžinimą nuoširdžiausiai dėkojame mokytojai metodininkei Janei Macevičienei.

Parengė: Kauno 1-osios muzikos mokyklos administracija

Kauno 1-oji muzikos mokykla. Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos © 2022

"... ir tik muzika suteikia gyvenimui spalvas" - Anonimas