Naujoji direktoriaus pavaduotoja ugdymui: Agnė Sipavičienė

Kauno 1-osios muzikos mokyklos bendruomenė sveikina naująją direktoriaus pavaduotoją ugdymui Agnę Sipavičienę, kuri naująsias pavaduotojos pareigas pradėjo eiti nuo 2019 metų spalio mėnesio.

Šalia atsinaujinusios muzikos mokyklos vadovybės (nuo 2019 metų sausio 3 dienos naujojo mokyklos direktoriaus pareigas einančio Mindaugo Labanausko ir nuo 2019 metų rugpjūčio 1 dienos direktoriaus pavaduotojos pareigas einančios, fortepijono mokytojos ekspertės Rasos Derbutienės) fleitos mokytoja metodininkė Agnė Sipavičienė prisijungia su dideliu entuziazmu ir ryškiais vadybiniais sugebėjimais, kuriuos įgijo prieš tai einant Kauno 1 – osios muzikos mokyklos pučiamųjų, liaudies instrumentų ir akordeono metodinės tarybos pirmininkės pareigas, organizuojant mokyklos bei tarptautinius konkursus, ir kuruojant panašaus pobūdžio renginių darbo grupes.

Pavaduotoja Agnė yra baigusi Lietuvos muzikos ir teatro akademijos fleitos atlikimo meno bakalaurą ir magistro studijas docento Liongino Čiapo klasėje. Taip pat įgijusi muzikos pedagogikos magistro laipsnį toje pačioje Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje.

Visa Kauno 1-sios muzikos mokyklos bendruomenė veiklumo ir paslaugumo kolegų atžvilgiu nestokojančią naująją pavaduotoją Agnę gali apibūdinti tik šilčiausiais ir geriausiais epitetais. Smagu, kad naujai suformuota muzikos mokyklos vadovybė pasižymi empatišku bendravimu ir filosofiniu požiūriu į iškylančias problemas. Niekas, kas artimiau pažįsta naująją pavaduotoja, nepaneigs jos meilės muzikai ir mokiniams. Kaip teigė pati Agnė:

Nuo mažens man labai patikdavo vaikai – bendrauti su jais, žaisti, draugauti, pati esu užaugusi didelėje penkių vaikų šeimoje. Labai smagu matyti kaip mokiniai auga, keičiasi, patinka bendrauti su jais, džiugina jų entuziazmas, nuoširdumas, o kai visa tai apjungia noras mokytis groti fleita, tai fantastika!!!

Paklausta, ko palinkėtų šiuolaikiniams mokiniams, išmaniųjų technologijų nušviestais veidais, pavaduotoja Agnė, kaip visada su entuziazmu, atsakė:

Palinkėčiau kantrybės žiūrint į tas juodai baltas natas, ištvermės kartojant tuos pačius kūrinius, stiprybės kasdien minant muzikos mokyklos slenkstį, meilės širdyje, spalvų muzikos pasaulyje ir džiaugsmo krūtinėje dovanojant savo atliekamą muziką klausytojams.

O visa muzikos mokyklos bendruomenė pavaduotoją Agnę sveikina su nauju gyvenimo etapu ir linki kantrybės ir neišsenkančios empatijos nesibaigiančių problemų sprendimuose.

Parengė: Kauno 1-sios muzikos mokyklos administracija

Kauno 1-oji muzikos mokykla. Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos © 2019

"... ir tik muzika suteikia gyvenimui spalvas" - Anonimas