Smuikininkų ansamblis IV-ajame tarptautiniame rožių sodo muzikos festivalyje

Rugsėjo 10 dieną Kauno 1-osios muzikos mokyklos styginių instrumentų klasės vyresnių klasių smuikininkų ansamblis (mokytoja Audronė Ravkienė) Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos direktorės Irenos Karsokienės kvietimu dalyvavo IV tarptautiniame Rožių sodo muzikos festivalyje.

Festivalis vyko rugsėjo 4-12 dienomis. Tai didžiulis renginys, kasdien turintis vis kitą temą, programą, sukviečiantis įvairiausius atlikėjus, kolektyvus iš Lietuvos, Latvijos, Estijos. Koncertai vyksta išpuoselėtame  mokyklos sode, kur sklindant rožių aromatui, skamba jaunųjų solistų, ansamblių, orkestrų atliekama muzika.

Vyresnių klasių smuikininkų ansamblis – Vytautė Vaičiūnaitė, Mėta Štėnaitė, Austėja Šileikaitė, Lėja Budreikaitė, Radvilė Babachinaitė, Jurga Baltaragytė ir Nojus Gidra savo pasirodymą pradėjo atlikdami M. K. Čiurlionio Du preliudus (aranž. A. Ravkienė), toliau skambėjo V. Klovos Ūdrio daina iš operos „Pilėnai“ (aranž. A. Kubiliūnas) bei C. Bohm Perpetuum mobile.  Ansambliui akompanavo Marija Geniušaitė.

Sulaukėme ypatingai šilto publikos priėmimo, pasiklausėme bendraamžių iš Druskininkų, Panevėžio, Vilniaus atliekamų kūrinių, buvome apdovanoti maloniu dėmesiu. Grįžome kupini geriausių įspūdžių, nusiteikimo toliau muzikuoti ir atstovauti Kauno 1-ajai muzikos mokyklai.

Dėkojame mokyklos direktoriui Mindaugui Labanauskui už suteiktą transportą.

Parengė: mokytoja ekspertė Audronė Ravkienė


Savivaldybės biudžetinė įstaiga
"Kauno 1-oji muzikos mokykla"

Visos teisės saugomos © 2026

Tel: +370 37 422 834
Adresas: J. Gruodžio g. 25, LT-44289, Kaunas
Įmonės kodas: 190144649
El. Paštas: info@pirmamuzikos.lt

"... ir tik muzika suteikia gyvenimui spalvas" - Anonimas