XXIV Respublikinis vaikų džiazo muzikos festivalis „Džiazo fiesta 2024”

Ir vėl, pavasarėjant gamtai, į Kauno 1-ąją muzikos mokyklą atkeliavo džiazas. Kasmetinis ir labai laukiamas renginys jau 24-tą kartą sukvietė džiazo muzikos mylėtojus – pradedančius mažuosius muzikantus ir jau pažengusį džiazuojantį jaunimą – iš įvairių respublikos muzikos ir meno mokyklų. Kur greta klasikos kūrinių skamba ir savo spalvingomis melodijomis bei išskirtine ritmika užburianti džiazo stiliaus muzika.

Džiaugiamės ir žiūrovais, gražų kovo 23-osios rytmetį užsukusiais į muzikos mokyklos G. Kuprevičiaus koncertų salę praleisti šeštadienio su gera muzika. Jie šiltais aplodismentais palaikė visus atlikėjus, o sėkmingiausius pasirodymus sveikino susižavėjimo šūksniais. „Bravo!” tą dieną po mokyklos skliautais skambėjo daugybę kartų. Ir dar kartą pasitvirtino tiesa, kad žmonių, abejingų nuostabiai džiazo muzikai, nėra!

Šįkart festivalyje dalyvavo ypač gausus būrys jaunųjų atlikėjų. Sulaukėme net 60 dalyvių, juos paruošė 39 mokytojai iš įvairių šalies miestų ir miestelių muzikos bei meno mokyklų. Tariame visiems nuoširdų AČIŪ! Buvo labai smagu būti kartu.

Kiekvienas koncertas, festivalis ar konkursas – tai šventė atlikėjams ir jų artimiesiems, mokytojams, klausytojams. Šią šventę, kurios tikslas suburti džiazo muzikos mylėtojus, pasidžiaugti muzika, įkvėpta džiazo spalvomis, pasidalinti puikia nuotaika, suorganizavo Kauno 1-osios muzikos mokyklos mokytojai.

Iki kito susitikimo 2025 metais jubiliejiniame XXV vaikų džiazo muzikos festivalyje!

Perengė: mokytoja ekspertė Jolanta Snudaitienė ir mokytoja metodininkė Zinaida Sivakova


Savivaldybės biudžetinė įstaiga
"Kauno 1-oji muzikos mokykla"

Visos teisės saugomos © 2024

Tel: +370 37 422 834
Faksas: +370 37 422 834
Adresas: J. Gruodžio g. 25, LT-44289, Kaunas
Įmonės kodas: 190144649
El. Paštas: info@pirmamuzikos.lt

"... ir tik muzika suteikia gyvenimui spalvas" - Anonimas