Versija neįgaliesiems
Loading

Seminaras „Kaip užmegzti ir išlaikyti ryšį su mokiniu”

Mokiniams – atostogos, bet mokytojai tuo metu aktyviai mokosi. Ūkanotą vasario 21 dienos popietę Kauno 1-osios muzikos mokyklos G. Kuprevičiaus koncertų salėje rinkosi seminaro „Kaip užmegzti ir išlaikyti ryšį su mokiniu” dalyviai. Renginį vedė sertifikuota Europos klinikinė, sveikatos psichologė, LSMU lektorė, dr. Viktorija Grigaliūnienė.

Seminaro tikslas buvo suteikti mokytojams teorinių bei praktinių įgūdžių ir strateginių žinių, kaip užmegzti stiprų ir sveiką psichologinį ryšį su mokiniais, kuris padėtų ne tik pagerinti mokymo ir mokymosi procesą, bet ir pagelbėtų mokiniams įveikti sunkumus bei skatintų jų emocinę ir socialinę raidą ir mokymąsi groti muzikos instrumentu.

Lektorė šiltai bendravo su auditorija, aiškiai dėstydama argumentuotus teiginius. Ji kalbėjo apie kartų skirtumus, ypač akcentuodama naujosios mokinių kartos ypatumus, kaip suprasti vadinamąją Z kartą, kokie šių vaikų gebėjimai, elgesys ir mokymosi sunkumai;

  • kad svarbiausias mokytojo vaidmuo – motyvuoti mokinį;
  • kaip teisingai bendrauti, nežeminant ir neįžeidžiant kito žmogaus;
  • ko tikėtis ir siekti ugdymo procese.

Tai svarbu ir kasdieniame bendravime. Juk visi žmonės skirtingi. Jei norime sukurti pilnaverčius santykius, turime eiti šiuo nesibaigiančiu keliu – mokytis išgirsti kitą, išklausyti, suprasti. Sunkus, bet vienintelis kelias – ne tik mokyti, bet ir mokytis, visada pradedant nuo savęs paties.

Manau, jog kiekvienas seminaro dalyvis išsinešė dalelę šio prasmingo siekio.

Parengė: mokytoja metodininkė Jurgita Lapienytė


Savivaldybės biudžetinė įstaiga
"Kauno 1-oji muzikos mokykla"

Visos teisės saugomos © 2024

Tel: +370 37 422 834
Faksas: +370 37 422 834
Adresas: J. Gruodžio g. 25, LT-44289, Kaunas
Įmonės kodas: 190144649
El. Paštas: info@pirmamuzikos.lt

"... ir tik muzika suteikia gyvenimui spalvas" - Anonimas