Edukacinė pamoka-koncertas Kauno lopšelyje-darželyje „Vaikystės takas“

2023 metų lapkričio 16 dieną Kauno lopšelyje-darželyje „Vaikystės takas” vyko edukacinė pamoka-koncertas, kurį organizavo Kauno 1-osios muzikos mokyklos smuiko mokytoja Diana Galdikienė ir Kauno rajono meno mokyklos fortepijono mokytoja Janina Urbonavičienė. Mokytoja Diana ne tik papasakojo smuiko istoriją, bet ir puikiai perteikė šio instrumento garso grožį. Mažasis pianistas Laurynas Janušas iš Kauno rajono meno mokyklos žaismingai ir drąsiai pristatė fortepijoną, šiuo instrumentu nepaprastai sudomindamas mažuosius klausytojus. Susižavėję vaikučiai ir jų auklėtojos edukacinės pamokos metu kartu su jaunaisiais muzikantais leidosi į muzikinę kelionę, lydimi smuiko ir pianino garsų.

Sesutės Jonė ir Ieva Pakalniškytė įkvėpė salėje esančius mažuosius smuiko garsais, grodamos F. J. Haidno Andante. Ieva dar pagrojo ir O. Rydingo Koncerto h-moll 3 dalį, akompanavo Liubov Drozd.

H. Batstedo Menuetą d-moll ir R. Šumano „Drqsujį raitelį” įtaigiai ir muzikaliai skambino Laurynas Janušas. A. Rubinšteino Melodiją op. 3 Nr. 1 jautriai atliko Rokas Patiejūnas, kuriam akompanavo jo mama Simona.

Į šį muzikinį šventinį maratoną įsijungė ir fortepijoninis trio: Laurynas Janušas, Ieva Pakalniškytė ir Gvidas Augustaitis, atlikdami K. M. Vėberio “Medžiotojų chorą” ir J. Štrauso II Valsą “Rožės iš pietų”.

Visi mokiniai grojo nepaprastai nuoširdžiai – už tai klausytojai jiems dėkojo šypsenomis ir gausiais aplodismentais. Tai buvo ne tik koncertas, bet ir tikra muzikinė kelionė, kuri ilgam išliks mažųjų klausytojų atmintyje. Po renginio lopšelio-darželio direktorė Laura Siderevičienė šiltai padėkojo visiems atlikėjams ir mokytojoms, palinkėjo sėkmės muzikuojant.


Parengė: mokytoja ekspertė Diana Galdikienė


Savivaldybės biudžetinė įstaiga
"Kauno 1-oji muzikos mokykla"
Duomenų registro Nr.

Visos teisės saugomos © 2023

Tel: +370 37 422 834
Faksas: +370 37 422 834
Adresas: J. Gruodžio g. 25, LT-44289, Kaunas
Įmonės kodas: 190144649
El. Paštas: info@pirmamuzikos.lt

"... ir tik muzika suteikia gyvenimui spalvas" - Anonimas