Versija neįgaliesiems
Loading

Tarptautinis seminaras “Ansamblinio muzikavimo reikšmė jaunojo muziko ugdyme meniniu ir psichologiniu aspektu”

2023 metų balandžio 1 dieną Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje buvo organizuojamas tarptautinis seminaras “Ansamblinio muzikavimo reikšmė jaunojo muziko ugdyme meniniu ir psichologiniu aspektu”.

Tarptautiniame seminare pranešimą “Mokinių kūrybinių poreikių atsiskleidimas muzikos | meno mokykloje. Kajaus Mačikūno atvejis.” pristatė ir Kauno 1-osios muzikos mokyklos fortepijono mokytojas ekspertas, akompaniatorius ekspertas Domantas Milius.

Renginyje labai įdomius pranešimus pristatė Kęstutis Vaiginis – meistriškas ir brandus jaunesniosios kartos džiazmenas – saksofonininkas, kompozitorius, grupių lyderis. Pranešimo tema buvo “Džiazo improvizacijos pagrindai, dermės ir ritmika improvizacinėje muzikoje”. 

Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos docentas, žymus kompozitorius Tomas Kutavičius pristatė pranešimą “Improvizacijos ištakos ir jos praktika kultūriniame kontekste”. Pranešimą “Ansamblinio muzikavimo reikšmė jaunųjų muzikantų meninei ir psichologinei raidai” pristatė Gunta Melbarde – Latvijos fondo Muzicējam kopā ar draugiem (“We play with friends”) steigėja ir vadovė, Rygos Jāzepo Mediņio 1-osios muzikos mokyklos mokytoja pianistė.

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Operos studijos vyresnioji koncertmeisterė Birutė Asevičiūtė savo pranešime “Ansamblinio muzikavimo specifika” įdomiai pristatė ansamblinio muzikavimo svarbą ir lietuvių pedagogų požiūrį į šią discipliną.

Donaldas Duškinas – retorikos mokytojas, autorius, lektorius, koučingo specialistas, meditacijos ir sąmoningo kvėpavimo mokytojas pristatė tarptautinio seminaro klausytojams ir dalyviams pranešimą “Įtaigus viešasis kalbėjimas ir auditorijos valdymas ”.

Parengė: fortepijono mokytojas ekspertas Domantas Milius


Savivaldybės biudžetinė įstaiga
"Kauno 1-oji muzikos mokykla"

Visos teisės saugomos © 2024

Tel: +370 37 422 834
Faksas: +370 37 422 834
Adresas: J. Gruodžio g. 25, LT-44289, Kaunas
Įmonės kodas: 190144649
El. Paštas: info@pirmamuzikos.lt

"... ir tik muzika suteikia gyvenimui spalvas" - Anonimas