Versija neįgaliesiems
Loading

Seminaras „Pedagoginės – profesinės patirties sklaida muzikos/meno mokykloje“

2023 metų kovo 3 dieną, Kauno 1-ojoje muzikos mokykloje vyko seminaras „Pedagoginės – profesinės patirties sklaida muzikos/meno mokykloje“, kurį surengė Kauno 1-osios muzikos mokyklos pučiamųjų instrumentų klasės mokytojos Jurgita Otienė ir Agnė Sipavičienė.

Seminare metodinius pranešimus skaitė ir savo pedagogine – profesine patirtimi su kolegomis dalinosi svečiai iš Kauno A. Kačanausko muzikos mokyklos, Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijos bei mūsų mokyklos pučiamųjų instrumentų klasės mokytojai.

Pranešimus skaitė:

Kauno A. Kačanausko muzikos mokyklos fleitos mokytoja Ona Andriuškevičienė „Taisyklingo kvėpavimo svarba žmogaus gyvenime ir grojant pučiamuoju instrumentu“;

Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos fleitos mokytoja ekspertė Aušra Lukoševičiūtė „Fleitos pamokos struktūros individualizavimas“; Kauno 1-osios muzikos mokyklos trimito mokytojas ekspertas Evaldas Liutkauskas „Muzikinio ugdymo ypatumai nūdienos laikmečio realijų ir socialinio gyvenimo kontekste”; Kauno 1-osios muzikos mokyklos klarneto mokytojas metodininkas Artūras Vrublevskis „Orkestrinis muzikavimas muzikos/meno mokyklose”; Kauno 1-osios muzikos mokyklos saksofono mokytojas Mindaugas Apulskis „Užsienio muzikos mokymo idėjos – inovatyvi priemonė siekti efektyvesnių rezultatų Lietuvos muzikos mokymo ugdymo procese“; Kauno 1-osios muzikos mokyklos fleitos mokytoja metodininkė Jurgita Otienė „Jaunojo fleitininko repertuaro ypatumai, siekiant sėkmingo pasirodymo konkursuose ir festivaliuose“; Kauno 1-osios muzikos mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, fleitos mokytoja metodininkė Agnė Sipavičienė „Mokinių amžiaus tarpsnių įtaka muzikiniam ugdymui“.

Džiaugiamės svečiais ir mūsų mokyklos kolegomis, kurie dalyvavo seminare ir noriai dalinosi savo asmenine pedagogine patirtimi. Tikime, kad įgytos žinios ir pasisemta patirtis praturtins mūsų kasdieninį darbą ir padės kuo profesionaliau siekti rezultatų mokinių ugdymo srityje.

Parengė: fleitos mokytoja metodininkė Agnė Sipavičienė


Savivaldybės biudžetinė įstaiga
"Kauno 1-oji muzikos mokykla"

Visos teisės saugomos © 2024

Tel: +370 37 422 834
Faksas: +370 37 422 834
Adresas: J. Gruodžio g. 25, LT-44289, Kaunas
Įmonės kodas: 190144649
El. Paštas: info@pirmamuzikos.lt

"... ir tik muzika suteikia gyvenimui spalvas" - Anonimas