Versija neįgaliesiems
Loading

Ansamblinio muzikavimo klasės mokinių koncertas „Žiemos paralelės“

Jaukų ir snieguotą 2022 gruodžio 16-osios vakarą pasakiškai papuoštoje Kauno 1-osios muzikos mokyklos salėje vyko jau gražia tradicija tapęs ansamblinio grojimo klasės koncertas „Žiemos paralelės“. Kasmet šiame renginyje pasirodo gražiausi ir talentingiausi mokinių ir mokytojų ansambliai, maloniai stebinantys muzikalumu, profesionalumu.

Šiais metais mokinių ansambliai sugrįžo pradžiuginti žiūrovus naujomis programomis, dar jautresniu ir muzikalesniu skambesiu, dar tvirtesne ansamblių tarpusavio bendryste. Taip pat šiemet klausytojus labai džiugino ir koncerto dalyvių gausa – scenoje išvydome net šešiolika fortepijoninių ir kamerinių ansamblių pasirodymų. Labai graži paralelė, jog kartu su jauniausiais vakaro dalyviais muzikinius kūrinius atliko ir jų mokytojai, ar netgi tėveliai. Taip pat labai dėkojame visiems iliustratoriams ir mokytojams, kurie sutiko prisidėti ir gražiai papuošti „Žiemos paralelių“ ansamblių vakarą.

„Žiemos paralelių“ ansamblių koncerte-vakare dalyvavo gausus būrys Kauno 1-osios muzikos mokyklos mokinių, mokytojų ir iliustratorių: Ugnė Gustaitė (mokyt. E. Bojadžian), Viltė Berūkštytė (mokyt. R. Derbutienė), Tėja Baranauskaitė (mokyt. T. N. Zubauskaitė), Olivia Neverauskaitė ir Milda Sofija Leonavičiūtė (mokyt. D. Terminaitė, R. Derbutienė), Patrikas Dungveckis ir mama Irma Dungveckienė (mokyt. E. Matulionienė), Julija Jakšytė ir Justė Zakarevičiūtė (mokyt. S. Mikušauskienė), Emilija Šalnytė (mokyt. J. Vaičiulienė), Atėnė Spalinskaitė (mokyt. L. Šestakova), Indrė Valaitytė ir Joana Gribėnaitė (mokyt. L. Kepežinskienė), Irūna Jankauskaitė ir Jorūnė Jankauskaitė (mokyt. R. Eigirdienė), Aleksandras Šileika ir Greta Kostricė (mokyt. J. Snudaitienė, J. Žemaitytė), Laura Varkalytė ir Nerija Ževžikovaitė (mokyt. N. Dainelytė), Mantas Malinauskas ir Kajus Mačikūnas (mokyt. J. Vaičiulienė, D. Milius), Skaistė Gražulevičiūtė (mokyt. D. Bidvienė), Ūla Daukšytė (mokyt. E. Sadauskaitė-Gerulienė). Kartu su atlikėjais mokiniais ansambliuose grojo iliustratoriai: A. Šidlauskienė, P. Berūkštis, S. Prialgauskas, J. Mickaitė.

Koncerto pabaigą papuošė nuostabusis ir šarmingasis Kauno 1-osios muzikos mokyklos mokytojų ansamblis – Ana Šidlauskienė (violončelė), Mantas Šidlauskas (fortepijonas), Justinas Rimas (mušamieji instr.), atlikę džiugiai pakylėjantį Manto Šidlausko kūrinį pavadinimu „#6“.

Labai dėkojame visiems koncerto dalyviams – mokiniams, mokytojams, iliustratoriams bei ansamblius koncertui paruošusiems mokytojams už jų nuoširdų, atsakingą ir meilės kupiną darbą. Prisiminkime, kaip būdami vaikai su tyru tikėjimu laukėme Šv. Kalėdų ryto, tad atverkime ir paruoškime savo širdis. Leiskime sau išbūti šventinėje akimirkoje ir patirti stebuklą. Pradžiuginkime savo artimuosius nuoširdžiu dėmesiu ir meile. Linkime visiems jaukių, džiaugsmingų švenčių ir pripildyti namus nuotaikinga muzika. Iki kitų malonių susitikimų!

Koncertą vedė – Silvija Jermakovaitė.
Koncertą organizavo mokytojai: Rasa Derbutienė, Teresė Nida Zubauskaitė, Ana Šidlauskienė, Mantas Šidlauskas, Silvija Jermakovaitė.
Parengė: vyresnioji akompaniatorė, mokytoja Silvija Jermakovaitė


Savivaldybės biudžetinė įstaiga
"Kauno 1-oji muzikos mokykla"

Visos teisės saugomos © 2024

Tel: +370 37 422 834
Faksas: +370 37 422 834
Adresas: J. Gruodžio g. 25, LT-44289, Kaunas
Įmonės kodas: 190144649
El. Paštas: info@pirmamuzikos.lt

"... ir tik muzika suteikia gyvenimui spalvas" - Anonimas