Metodinė diena „Naujų technologijų taikymas smuiko pamokoje“

 

Naujiena311 1
Naujiena311 6
Naujiena311 4
Naujiena311 3
Naujiena311 7

Lapkričio 17 dieną mūsų mokyklos Styginių instrumentų klasės mokytojos ekspertės Violeta Polianskienė ir Diana Galdikienė buvo pakviestos dalyvauti Prienų meno mokyklos Jiezno filialo organizuojamoje Metodinėje dienoje „Naujų technologijų taikymas smuiko pamokoje“.

Metodinės dienos pradžioje mokytoja Violeta Polianskienė pristatė leidinį, pjesių rinkinį smuikui „Paslaptingas sodas“, kuris skirtas mokytojo darbui klasėje bei mokinio saviruošai namuose, nes leidinyje yra integruotas kiekvieno kūrinio QR kodas su akompanimento įrašu.

Po jo vyko bendras mokinių koncertas. Koncerte dalyvavo mokytojos Dianos Galdikienės mokiniai Rokas Diržys, Patricija Žebuolytė, Monika Maštaraitė, Liepa Marija Šeštakauskaitė ir Paulina Bartaševičiūtė bei Prienų meno mokyklos Jiezno filialo mokytojos Jevgenijos Babikovos paruošti jaunieji smuikininkai.

Malonu, kad mokytojai ne tik sužinojo apie naują leidinį, stebėjo kaip dirbama pasitelkiant naujas technologijas, bet galėjo betarpiškai pabendrauti, aptarti aktualias pedagogines temas.

Parengė: mokytoja ekspertė Diana Galdikienė

Kauno 1-oji muzikos mokykla. Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos © 2022

"... ir tik muzika suteikia gyvenimui spalvas" - Anonimas