Vyresnių klasių solfedžio konkursas „Solfedžiuokime kartu“

 

Naujiena286 3
Naujiena286 1
Naujiena286 9
Naujiena286 8
Naujiena286 7
Naujiena286 6
Naujiena286 5
Naujiena286 4

Teorinių dalykų disciplina solfedžio – sudėtingas mokslas. Jį galima apibūdinti kaip išskirtinių gebėjimų, mąstymo ir teorinių žinių sintezę. Klausyti, atpažinti, teorines žinias pritaikyti praktikoje – geba ne kiekvienas. Tad ir šį kartą vyresnių klasių moksleiviai nusprendė savo jėgas išbandyti solfedžio konkurse „Solfedžiuokime kartu“, kuris vyko 2022 metų balandžio 1 dieną Kauno 1 – ojoje muzikos mokykloje.

Mokinius konkursui paruošė Kauno 1 – osios muzikos mokyklos solfedžio mokytojos – D. Šliuželytė, I. Eitmantienė, A. Degutienė, E. Gučaitė. Konkurso dalyvius vertino Kauno 1 – osios muzikos mokyklos pavaduotoja ugdymui, mokytoja ekspertė R. Derbutienė ir teorinių dalykų klasės vadovė, mokytoja metodininkė M. Chmieliauskaitė.

Mokiniai, kartu su savo komandos draugu atliko įvairias solfedžio užduotis, klausė, analizavo ir nekantriai laukė konkurso rezultatų, kurie be jokios abejonės įprasmino jų žinias, įgytas teorinių dalykų pamokose.

Mokiniai buvo apdovanoti I, II vietų laureatų diplomais bei atminimo dovanėlėmis. Linkime ir toliau taip uoliai mokytis, tobulėti ir nepamiršti, jog solfedžio dalykas – raktas į muzikinio raštingumo, išsilavinusio, kūrybiško, bei meniško žmogaus pasaulį.

Fotografijos: akordeono mokytojos ekspertės Janė Macevičienės

Parengė: mokytoja metodininkė Miglė Chmieliauskaitė

Kauno 1-oji muzikos mokykla. Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos © 2022

"... ir tik muzika suteikia gyvenimui spalvas" - Anonimas