Laimėjimai solfedžio konkurse „Žaismingos natelės – 2021“

 

Naujiena250 5
Naujiena250 6
Naujiena250 3
Naujiena250 2
Naujiena250 4
Naujiena250 1

 

 

Kauno 1 – osios muzikos mokyklos teorinių dalykų mokytojai I. Eitmantienė, E. Gučaitė, A. Važinskis su vyresnių klasių mokiniais dalyvavo Garliavos meno mokyklos organizuotame I – jame muzikos ir meno mokyklų respublikiniame solfedžio konkurse „Žaismingos natelės – 2021“. Konkurse dalyvavę mokiniai turėjo galimybę sudalyvauti ir patikrinti savo žinias muzikinio raštingumo, ritmo ir klausos lavinimo užduotyse.

Konkurso tikslas – skatinti moksleivių susidomėjimą ir motyvaciją mokantis solfedžio ir muzikos teorijos dalykų, ugdyti mokinių muzikinę klausą, mąstymą ir kūrybiškumą, įtvirtinti muzikinio rašto žinias, sudaryti galimybę solfedžio mokytojams pasidalinti patirtimi. Mokiniai komandiškai ir draugiškai atliko jiems skirtas konkursines užduotis. Solfedžio konkurso dalyvių užduočių atlikimą vertino komisija. Visi dalyviai buvo apdovanojami I, II, III vietų (pagal balų skaičių) nugalėtojų diplomais.

Kauno 1 – osios muzikos mokyklos mokiniai ir juos ruošę mokytojai į muzikos mokyklą parvežė I – ąją (mokyt. I. Eitmantienė) ir III – iąsias (mokyt. E. Gučaitė, A. Važinskis) konkursines vietas.

Tiek mokiniai, tiek mokytojai džiaugiasi turėję smagų, nuotaikingą, prasmingą laiką konkurse, įgydami naujos patirties ir naujų žinių.

Parengė: mokytoja Miglė Chmieliauskaitė

Kauno 1-oji muzikos mokykla. Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos © 2022

"... ir tik muzika suteikia gyvenimui spalvas" - Anonimas