Tradicinis jaunųjų pianistų koncertas „Rudens spalvos“

Vieną gražią šiųmetinio rudens popietę Kauno 1-osios muzikos mokyklos jaunieji pianistai, lydimi tėvelių ir mokytojų, sugūžėjo į margaspalviais lapais rudeniškai pasipuošusio Ąžuolyno pašonėje esantį kompozitoriaus Miko ir operos dainininko Kipro Petrauskų muziejų. Muziejus mus pasitiko atnaujintomis erdvėmis ir svetingai pakvietė į vieną nedidelę, bet labai jaukią salę pasidalinti muzikos garsais, puoselėtais dar nuo vasaros atostogų. Šaunūs mūsų jaunieji atlikėjai, atsakingai susikaupę (juk pirmasis koncertas šiais mokslo metais!) nuoširdžiai skambino įvairių nuotaikų programinius kūrinėlius, sukurtus lietuvių ir užsienio kompozitorių.

Po puikaus koncerto jauduliui nurimus, mokiniai su didžiuliu malonumu dalyvavo jiems skirtoje, svetingų muziejaus darbuotojų paruoštoje edukacinėje programoje. Mokytojai ir tėveliai tuo tarpu susipažino su muziejaus ekspozicija, pasakojančia apie žymių lietuvių muzikų Miko ir Kipro Petrauskų gyvenimo ir kūrybos kelią bei pristatančia lietuviškos profesionaliosios muzikos istoriją. Edukaciniam pažinimui skirtas laikas prabėgo nepastebimai – ir atėjo laikas atsisveikinti.

Iki kitų metų rudens. Juk ruduo vėl, tradiciškai, dovanos mums naują pažintį su lietuviškosios profesionaliosios muzikos atstovais. O šias rudeniškas dovanas, skambiu pavadinimu „Rudens spalvos“, kasmet paruošia fortepijono jaunesnių klasių vadovė Jūratė Žemaitytė su mokytojomis Jolanta Snudaitiene ir Zinaida Sivakova.

Koncertą vedė ir įspūdžius aprašė mokytoja metodininkė Jolanta Snudaitienė


Savivaldybės biudžetinė įstaiga
"Kauno 1-oji muzikos mokykla"

Visos teisės saugomos © 2024

Tel: +370 37 422 834
Faksas: +370 37 422 834
Adresas: J. Gruodžio g. 25, LT-44289, Kaunas
Įmonės kodas: 190144649
El. Paštas: info@pirmamuzikos.lt

"... ir tik muzika suteikia gyvenimui spalvas" - Anonimas