Koncertas “Vasaros belaukiant”

Žavūs ir mieli Kauno 1-osios muzikos mokyklos jaunieji 1-4 klasių pianistai kviečia tėvelius, sesutes, broliukus ir visus kitus savo artimuosius pasiklausyti koncerto, skirto paminėti 2020-2021 mokslo metų pabaigą ir pasidžiaugti artėjančia vasara. Atostogų vasara, skambančia paukštelių giesmėmis, kvepiančia gėlėmis, vaisiais ir medumi.

Koncerte skamba lietuvių ir užsienio šalių kompozitorių kūrinėliai. Programoje – tikras pjesių margumynas. O apie ką jos – sužinosite pasiklausę mūsų spalvingojo koncerto (koncertą galite išklausyti paspaudę šiuos paryškintus žodžius – VASAROS BELAUKIANT).

Daugelis vaikų pelnytai vasarą vadina mėgstamiausiu metų laiku. Turbūt todėl, kad vasara – atostogų metas. Su saulės šiluma, jūros bangų ošimu, žaliąja miško tyla, vėsia ežero gaiva ir daugeliu kitų gražių ir mielų dalykų.

Tačiau nepamirškite, kad Vasara ir atostogos – tai pirmiausia yra atlygis už visa, ką nuveikėte per praėjusius metų laikus – rudenį, žiemą ir pavasarį. Tai atlygis už nuoširdumą, už meilę artimiesiems, už pagarbą mokytojams, už mokymąsi (taip pat ir nuotolinį!), už žinių troškimą ir už norą būti nuostabiais, puikiais, muziką mylinčiais žmonėmis!

Smagios vasaros visiems linki koncerto organizatoriai: Jūratė Žemaitytė, fortepijono mokytoja ekspertė ir fortepijono jaunesniųjų klasių vadovė; Jolanta Snudaitienė, fortepijono mokytoja metodininkė, l.e.p. direktoriaus pavaduotoja ugdymui. Zinaida Sivakova, fortepijono mokytoja metodininkė, atlikusi šio virtualaus koncerto vizualinį apipavidalinimą.

Iki susitikimų kitais mokslo metais!

Parengė: mokytoja metodininkė Zinaida Sivakova

Kauno 1-oji muzikos mokykla. Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos © 2023

"... ir tik muzika suteikia gyvenimui spalvas" - Anonimas