Konkursas Italijoje

 

Sausio 24-26 dienomis Italijoje, Santa Maria di Leuca vyko V-asis tarptautinis muzikantų konkursas, kuriame sėkmingai pasirodė mūsų mokyklos jaunieji pianistai. Šis konkursas turi junior (iki 15metų) ir senior (iki 25 metų) įvairių instrumentų amžiaus kategorijas. Konkursą remia stiprūs sponsoriai, stambiausias jų – Caroli Hotels tinklas, kuris aprūpina dalyvius gyvenimu puikiame viešbutyje su maitinimu ant jūros kranto už labai simbolinę kainą ir steigia pinigines premijas geriausiems atlikėjams. Konkursas vyksta puikioje salėje, dalyvius vertina 5 kompetentingi žiuri nariai.
Pianistų B junior kategorijoje dalyvavo mokytojos ekspertės Rasos Rasimavičienės 6 klasės mokinė Liepa Juodytė ir mokytojos ekspertės Editos Matulionienės 4 klasės mokinys Gintaras Lovkis. Pianistų C kategorijoje dalyvavo mokytojos Editos Matulionienės 6 klasės mokinė Brigita Zavarskytė ir 7 klasės mokinės Agnė Šulniūtė bei Brigita Bartkutė. Tik jauniausias dalyvis Gintaras savo kategorijoje gavo antrą vietą, o visi kiti dalyviai – pirmas! Konkursas turi finalinį visų kategorijų aukščiausius pirmų vietų balus gavusių dalyvių turą, kuriame varžomasi dėl piniginių premijų. Į finalą pateko B kategorijos laureatė – Liepa Juodytė, o C kategorijos – Brigita Zavarskytė. Didelis vaikų ir mokytojų džiaugsmas apėmė visus, išgirdus finalo rezultatus: L. Juodytei paskirta 200 eurų premija, o B. Zavarskytei -150 eur premija! Didžiuojamės ir džiaugiamės mūsų mokyklos jaunaisiais pianistais, garbingai atstovaujantiems mokyklą ir Lietuvą Europos profesionalių muzikantų konkursuose.
Parengė: mokytoja ekspertė Edita Matulionienė

Kauno 1-oji muzikos mokykla. Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos © 2020

"... ir tik muzika suteikia gyvenimui spalvas" - Anonimas