Konkursas „RIMINI FEST 2019”

Pasibaigus mokslo metams grupė mokyklos mokinių ir mokytojų vasaros atostogų pradžią nukėlė vėlesniam laikui – birželio antroje pusėje jų laukė išvyka į saulėtąją Italiją, XIV tarptautinį konkursą – festivalį RIMINI FEST 2019.

Konkursas vyko Senovės Romos laikus menančiame Rimini istoriniame centre, jaukioje Teatro Degli Atti salėje. Dėl apdovanojimų įvairiose amžiaus grupėse varžėsi beveik 100 atlikėjų iš Rusijos, Kinijos, Kazachstano, Čekijos, Slovakijos, Lietuvos ir kitų šalių.

Sėkmė lydėjo mūsų jaunuosius pianistus: Liepa Laimė Čižauskaitė (mokytoja metodininkė Jolanta Snudaitienė) pelnė I vietą, Izabelė Jakštaitė (vyresnioji mokytoja Zinaida Sivakova), Saulė Orantaitė (mokytoja metodininkė Jolanta Snudaitienė), Saulė Čižauskaitė ir Andrius Šleivys (mokytoja metodininkė Rima Eigirdienė) pelnė II vietas savo amžiaus kategorijose.

Kamerinis ansamblis Urtė Kazakauskaitė (vyresnioji mokytoja Rūta Gervienė) ir Martyna Morkūnaitė (vyresnioji mokytoja Vida Grigaitienė) pelnė I vietą, o fortepijoninis ansamblis Paulina Gladyševaitė (mokytoja metodininkė Rima Eigirdienė) ir Povilas Dronovas (mokytoja metodininkė Lilija Petrauskienė) – II vietą.

Konkurso dalyvius nudžiugino įspūdingi prizai – taurės, medaliai ir laureatų diplomai. Taip pat pažintis su kitais konkurso dalyviais, o ypač – su draugišku jaunimu iš Kinijos. Baigiamajame Gala koncerte sklandė džiugi nuotaika. Gausiai susirinkusi publika žiuri komisijos atrinktų geriausių konkurso dalyvių pasirodymus sutiko itin šiltai.

Konkursą vainikavo visų dalyvių eisena iki istoriškai svarbios Rimini vietos – Imperatoriaus Augusto arkos. Dainos, džiugi nuotaika, foto akimirkos su naujais draugais lydėjo konkurso dalyvius iki paskutinės minutės.

Toliau sekė smagioji – poilsio ir įspūdžių kupina kelionės dalis. Po konkurso jėgas visi atgavo šėldami Mirabilandijos vandens ir pramogų parke, o likusias dienas smalsus ir žingeidus jaunimas poilsį prie jūros išmainė į kupinas įspūdžių ekskursijas: į nykštukinę Europos valstybę San Mariną, dailininko Rafaelio gimtąjį miestą Urbino, bizantinių mozaikų ir poeto A. Dante miestą Raveną, ramybe alsuojantį Comacchio.

O kaipgi su jaunimu neaplankysi V. Šekspyro herojų Romeo ir Džiuljetos miesto Veronos – tai, anot keliaujančių, buvo kelionės kulminacinė dalis.

Iki naujų malonių susitikimų kitose konkursinėse kelionėse – skambiais garsais ir toliau garsinkime savo šalį bei savo mokyklą!

Parengė: mokytoja metodininkė Jolanta Snudaitienė


Savivaldybės biudžetinė įstaiga
"Kauno 1-oji muzikos mokykla"

Visos teisės saugomos © 2024

Tel: +370 37 422 834
Faksas: +370 37 422 834
Adresas: J. Gruodžio g. 25, LT-44289, Kaunas
Įmonės kodas: 190144649
El. Paštas: info@pirmamuzikos.lt

"... ir tik muzika suteikia gyvenimui spalvas" - Anonimas