2026 metų gegužės 5 dieną J. ir P. Vileišių mokykloje vyko Kauno 1-osios muzikos mokyklos filialų – jau tradiciniu tapęs – III-asis fortepijoninės muzikos festivalis „Muzikinė estafetė“, subūręs jaunuosius pianistus ir jų mokytojus į jaukią ir įkvepiančią šventę.
Renginys tapo puikia proga pasidalinti meile muzikai, kiekvienas atlikėjas į sceną atnešė savitą nuotaiką ir emociją. Festivalio pagrindinis tikslas – skatinti jaunųjų muzikų pasitikėjimą savimi bei sceninę patirtį.
„Muzikinė estafetė“ dar kartą įrodė, kad muzika sujungia žmones, o fortepijonas išlieka vienu mylimiausių instrumentų. Tikimasi, kad ši graži tradicija bus tęsiama ir ateityje, kasmet suburiant vis daugiau talentingų atlikėjų.
Parengė: mokytoja metodininkė Sandra Jelinskienė
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
"Kauno 1-oji muzikos mokykla"
Visos teisės saugomos © 2026
Tel: +370 37 422 834
Adresas: J. Gruodžio g. 25, LT-44289, Kaunas
Įmonės kodas: 190144649
El. Paštas: info@pirmamuzikos.lt