Chorinio dainavimo klasės mokinių sėkmė Latvijos sostinėje

Kovo 2-3 dienomis jaunučių choras „Prima“ ir vokalinė grupė „Bildukai“ dalyvavo tarptautiniame dainavimo konkurse Rygoje „Travelling festival 2024“. Tarptautinis festivalis sukvietė apie 50 kolektyvų bei solistų iš Lietuvos ir Latvijos. Dalyviai varžėsi 5 amžiaus kategorijose.

Vokalinės grupės „Bildukai“ atlikėjos – Gustė Jakštaitė, Goda Konovalovaitė, Julija Ganzalez, Akvilė Miliutytė, Miglė Miniotaitė, Patricija Sidabraitė, Viltė Lukšaitė, Liucija Lukošiūtė ir Ema Kanclerytė 8-10 metų amžiaus grupėje pelnė I-ąją vietą. Choras „Prima“ savo amžiaus kategorijoje pelnė III-ąją vietą. Abiejų kolektyvų  pasirodymams akompanavo koncertmeisterė Liubov Drozd. Daugumai pačių mažiausiųjų 1-osios klasės choro dainininkių tai buvo pirmoji kelionė, atnešusi įsimintinas akimirkas.

Kitą dieną pakilia nuotaika leidomės į Rygos senamiestį, aplankėme Rygos katedrą, pasikėlėme į įspūdingą gotikinio stiliaus šv. Petro bažnyčios 130 metrų bokštą bei tvirtovę, kuri stūkso Rygos istoriniame centre ir mena viduramžių laikus. Pasigrožėję nuostabia miesto panorama, pasukome prie Brėmeno muzikantų skulptūros, kurią 1990 metais vokiečių menininkė padovanojo Rygai.

Nenustojame tikėti, kad palietus Brėmeno muzikantų skulptūros asiliuko galvą lydės sėkmė! O svarbiausia – meilė muzikai ir bendri tikslai, kuriuos užsibrėžiame ir nepavargstame siekti!

Parengė: mokytoja metodininkė Aistė Andziulevičienė


Savivaldybės biudžetinė įstaiga
"Kauno 1-oji muzikos mokykla"

Visos teisės saugomos © 2024

Tel: +370 37 422 834
Faksas: +370 37 422 834
Adresas: J. Gruodžio g. 25, LT-44289, Kaunas
Įmonės kodas: 190144649
El. Paštas: info@pirmamuzikos.lt

"... ir tik muzika suteikia gyvenimui spalvas" - Anonimas