„Vario garsai 2023“

2023 metų gruodžio 9 dieną Nacionalinės Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų gimnazijos Sauliaus Sondeckio vardo koncertų salėje vyko IV-asis nacionalinis varinių pučiamųjų muzikos instrumentų konkursas „Vario garsai“, kurį organizavo gimnazijos pučiamųjų instrumentų skyriaus mokytojai ir Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

Konkurse varžėsi jaunieji pūtikai, grojantys tik variniais pučiamaisiais muzikos instrumentais.

Juos vertino Lietuvos muzikos ir teatro akademijos pučiamųjų ir mušamųjų katedros docentai Linas Rupšlaukis ir Egidijus Stanelis bei Palangos miesto pučiamųjų orkestro „Palangos orkestras“ meno vadovas ir dirigentas, tarptautinio muzikos festivalio „Amberwind“ iniciatorius ir meno vadovas Vygandas Rekašius.

Konkurse sėkmė lydėjo Kauno 1-osios muzikos mokyklos jaunuosius atlikėjus – trimitininkai Ugnius Sipavičius (mokytojas ekspertas Evaldas Liutkauskas) laimėjo 1-ąją vietą, o Domantas Zailskas (vyresnysis mokytojas Dainius Radomskis) – 3-ąją vietą. Didžiuojamės ir trimitininko Nedo Baltrušaičio (mokytojas Dainius Radomskis) pasirodymu. Konkurso dalyvių scenos partneriais buvo akompaniatorė metodininkė Laima Liutkauskienė ir vyresnysis akompaniatorius Robertas Klimantavičius.

Džiaugiamės, kad Kauno 1-osios muzikos mokyklos trimitininkų skambūs garsai aidi prestižiškiausiose Lietuvos scenose!

Parengė: pučiamųjų instrumentų klasės vadovas, mokytojas ekspertas Evaldas Liutkauskas


Savivaldybės biudžetinė įstaiga
"Kauno 1-oji muzikos mokykla"

Visos teisės saugomos © 2024

Tel: +370 37 422 834
Faksas: +370 37 422 834
Adresas: J. Gruodžio g. 25, LT-44289, Kaunas
Įmonės kodas: 190144649
El. Paštas: info@pirmamuzikos.lt

"... ir tik muzika suteikia gyvenimui spalvas" - Anonimas