75 metus kartu!!!

Šiemet Kauno 1-ojoje muzikos mokykloje bręsta ypatinga šventė – mokykla švęs 75 metų jubiliejų. Jubiliejaus garbei bus surengtas koncertas, kuris įkvėps ne tik mokyklos bendruomenę, bet ir visus Kauno muzikos mylėtojus.

Šventinė atmosfera bus kuriama mokyklos istorija, talentais ir aistra muzikai. Koncertas atskleis įspūdingą jaunųjų talentų įvairovę, kurie augo, mokėsi ir garsų harmoniją kūrė šioje mokykloje.

Į sceną išeis ne tik dabartiniai mokiniai, bet ir mokytojai, kurie pasidalins savo muzikiniais pasiekimais ir prisiminimais iš mokyklinių metų. Tai bus unikali galimybė pamatyti, kaip mokyklos įtaka ir muzikinės švietimo tradicijos palieka gyvuojantį pėdsaką žmonių gyvenimuose.

Programa bus atliekama siekiant apimti visus muzikos stilius, kuriais mokykla garsėjo per daugelį metų.

Nepamirštamą įspūdį paliks ir specialūs pasirodymai, skirti pačiai mokyklai. Šiai nuostabiai progai mūsų mokyklos mokytojas ir kompozitorius Mantas Šidlauskas sukūrė įspūdingą 4 dalių ciklą simfoniniam orkestrui ir solistams „Žemė. Ugnis. Vanduo. Oras”, o šio kūrinio premjerą išgirsite būtent gruodžio 12 dieną, 17.30 Kauno valstybinėje filharmonijoje!

Jubiliejaus koncertas bus puiki proga prisiminti praeitį, švęsti dabartį ir žvilgtelėti į ateitį. Kauno 1-oji muzikos mokykla ne tik ugdo talentingus muzikantus, bet ir skatina kūrybingumą, bendradarbiavimą ir meilę muzikai. Šis jubiliejus bus ne tik mokyklos, bet ir visos Kauno muzikinės bendruomenės šventė, kuri primins, koks didelis yra muzikos indėlis į mūsų gyvenimus.


Parengė: Kauno 1-osios muzikos mokyklos administracija


Savivaldybės biudžetinė įstaiga
"Kauno 1-oji muzikos mokykla"

Visos teisės saugomos © 2024

Tel: +370 37 422 834
Faksas: +370 37 422 834
Adresas: J. Gruodžio g. 25, LT-44289, Kaunas
Įmonės kodas: 190144649
El. Paštas: info@pirmamuzikos.lt

"... ir tik muzika suteikia gyvenimui spalvas" - Anonimas