Versija neįgaliesiems
Loading

Tarptautinė konferencija ,,Profesionalūs muzikantų įgūdžiai ir jų žinių pritaikymo galimybės”

Rugsėjo 25 – 27 dienomis Kauno 1 – ojoje muzikos mokykloje vyks Erasmus+ konferencija ,,Profesionalūs muzikantų įgūdžiai ir jų žinių pritaikymo galimybės”. Projekto metu savo patirtimi dalinsis mūsų mokyklos mokytojai ir svečiai iš Italijos:

Mirco Patarini – Pasaulio akordeonistų konfederacijos (CIA) prezidentas, koncertuojantis atlikėjas, meistriškumo kursų vadovas. Koncertinės gastrolės Italijoje ir daugelyje kitų šalių: Lietuvoje, Vokietijoje, Šveicarijoje, Ispanijoje, Olandijoje, Didžiojoje Britanijoje, Egipte, Brazilijoje, JAV, Rusijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Liuksemburge, Japonijoje, Kinijoje, Švedijoje, Kanadoje, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, Ukrainoje ir t. t. Koncertuoja kaip solistas arba su orkestru ir tokiais garsiais atlikėjais kaip Luciano Pavarotti ar Nicola Piovani.

https://www.mircopatarini.com/

Gianluco Bibiani – leidybos įmonės „Spoletium Art’s” prezidentas. Istorinį žurnalo muzikine tematika „Strumenti & Musica“ leidėjas italų ir anglų kalbomis.

Claudio Scarabottini – muzikantas, kompozitorius, prodiuseris ir muzikos režisierius. Bendradarbiauja su svarbiomis kultūrinėmis institucijomis tolkiomis kaip Festival dei Due Mondi”, La MaMa” (Niujorkas). Kultūrinę meninę veiklą propaguoja Kingstono universitete (Anglija), Šiaurės Centrinės Teksaso universitete (JAV), Seulo Meno Institute (Korėja), Internationale Chorakademie (Vokietija) ir Teramo universitete. Claudio Scarabottini aranžavo muziką ir dirigavo Hybrid” Orkestrui (Nis Muzikos Akademija, Serbija), Hervik Storband” (Harstadas, Norvegija) ir Benedetto Marcello” orkestrams. Taip pat dirbo kaip muzikinis režisierius ir aranžuotojas kartu su daugybę apdovanojimų įvertinta kompozitore Elizabeth Swados ir daugeliu kitų muzikantų, kompozitorių, režisierių ir aktorių iš įvairių Italijos regionų ir viso pasaulio. Šiuo metu jis yra Civica Scuola di Musica O. Cottini” Campello sul Clitunno mieste (Italija) Meno Vadovas.

MALONIAI KVIEČIAME DALYVAUTI. Mokytojams bus išduodami kvalifikacijos kėlimo (40 valandų) pažymėjimai.


Savivaldybės biudžetinė įstaiga
"Kauno 1-oji muzikos mokykla"

Visos teisės saugomos © 2024

Tel: +370 37 422 834
Faksas: +370 37 422 834
Adresas: J. Gruodžio g. 25, LT-44289, Kaunas
Įmonės kodas: 190144649
El. Paštas: info@pirmamuzikos.lt

"... ir tik muzika suteikia gyvenimui spalvas" - Anonimas