Versija neįgaliesiems
Loading

Koncertas „Muzikuojame šeimoje“

Šių metų vasario 24 dieną Kauno 1-ojoje muzikos mokykloje vyko tradiciniu tapęs vienas gražiausių, nuotaikingiausių ir bene daugiausiai dalyvių sulaukiantis kasmetinis šeimyninio muzikavimo koncertas. Kiekvienais metais šiame koncerte dalyvauja vis daugiau šeimų, pasirodo buvę mokiniai, kurie vėl sugrįžta į sceną groti jau kartu su savo vaikais. Šiais metais žiūrovus džiugino itin gausi ir didelė, net 34 pasirodymų programa, kurioje išvydome labai įvairius šeimyninius ansamblius. Tai kartu muzikuojantys mamos, tėčiai ar tetos su vaikais, broliai ir sesės, pusbroliai ir netgi turėjome progą pamatyti kaip kartu groja močiutės su anūkais!

Šeimyninio muzikavimo koncertui gausų būrį ansamblių paruošė mokytojai: Rasa Derbutienė, Rūta Gervienė, Judita Radomskienė, Tadas Balaišis, Giedrė Mažeikaitė-Gonzalez, Ema Bojadžian, Audronė Ravkienė, Teresė Zubauskaitė, Violeta Jucevičienė, Olga Baranauskienė, Sandra Mikušauskienė, Jūratė Žemaitytė, Neringa Dainelytė, Leokadija Kepežinskienė, Rūta Bimbaitė, Rima Eigirdienė, Asta Gaidamavičienė, Paulius Berūkštis, Valerija Perednienė, Silvija Jermakovaitė, Zinaida Sivakova, Jolanta Snudaitienė, Kristina Baltušienė, Mindaugas Apulskis, Violeta Gudaitienė, Marijus Perminas, Inga Baršauskienė, Dalia Čižinauskienė, Romualda Vainauskienė, Diana Galdikienė, Mantas Šidlauskas, Justinas Rimas.

Koncertą organizavo mokytojai: Rasa Derbutienė, Neringa Dainelytė, Jolanta Snudaitienė, Silvija Jermakovaitė, Paulius Berūkštis. Koncertą vedė Silvija Jermakovaitė.

Labai džiugu, kad šiais metais šeimyninio muzikavimo koncerte išvydome ir naujus dalyvius, taip pat ir jau gerai pažįstamas, ne vienerius metus koncerte dalyvaujančias šeimas, kurios kasmet sugrįžta pradžiuginti žiūrovus naujomis programomis. Tad labai dėkojame visiems vakaro dalyviams už jų nuoširdžias pastangas, atsidavimą muzikai, kūrybiškumą, linkime drąsiai groti ir daug repetuoti namuose su šeimos nariais ir labai lauksime muzikuojančių šeimų sugrįžtant į sceną kitais metais.


Savivaldybės biudžetinė įstaiga
"Kauno 1-oji muzikos mokykla"

Visos teisės saugomos © 2024

Tel: +370 37 422 834
Faksas: +370 37 422 834
Adresas: J. Gruodžio g. 25, LT-44289, Kaunas
Įmonės kodas: 190144649
El. Paštas: info@pirmamuzikos.lt

"... ir tik muzika suteikia gyvenimui spalvas" - Anonimas