Nauji partneriai – „Kaunas groja“

 

Kauno 1-oji muzikos mokykla pradėjo bendradarbiauti su interaktyviu socialiniu projektu „KAUNAS GROJA“. Projektas yra skirtas visiems jauniesiems Kauno muzikantams, kurie savo muzikavimu namuose nori pasidalinti su kitais, ir parodyti, kad net ir visuotinio karantino metu muzika yra svarbus kiekvieno jaunojo muzikanto laisvalaikio ir savišvietos elementas ir aktyvi gyvenimo dalis.

Prie S. Šimulytės, ChangeMakers’ON programos autorės, įgyvendinant projektą „KAUNAS GROJA“ prisidėjo ir, visoje Lietuvoje savo praktiniais patarimais nuotolinio ugdymo sistemoje išgarsėjęs, Simonas Vakaris Savickas. Simonas yra Kauno A. Kačanausko muzikos mokyklos fortepijono ir estradinio dainavimo specialybės auklėtinis.

Šiuo metu prie projekto įgyvendinimo jau yra prisidėjusi tarptautinė svetainių kūrimo įrankių kompanija „Hostinger“, kurios dėka yra įmanomas paties projekto egzistavimas. Prie projekto sklaidos prisideda ir „Kas vyksta Kaune“ naujienų portalas. Taip pat A. Kačanausko muzikos mokykla.

Projekto organizatoriai kviečia visų specialybių jaunuosius Kauno 1-osios muzikos mokyklos muzikantus dalintis savo įrašais ir siųsti juos adresu www.kaunasgroja.lt.

Atsiųsti nauji įrašai bus keliami kartą per savaitę.

Parengė: Kauno 1-osios muzikos mokyklos administracija

Kauno 1-oji muzikos mokykla. Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos © 2022

"... ir tik muzika suteikia gyvenimui spalvas" - Anonimas