Versija neįgaliesiems
Loading

Tarptautinis V. Vitaitės fortepijoninių duetų konkursas

2020 metų vasario 28 dieną Utenoje vyko tarptautinis V. Vitaitės fortepijoninių duetų konkursas, kuriame sėkmingai pasirodė mūsų mokyklos mokiniai. Konkurse dalyvavo duetai iš Latvijos, Rusijos, Baltarusijos ir Lietuvos muzikos ir meno mokyklų.

Konkurencinė dvasia tikrai buvo juntama, dalyviai stiprūs, juos vertino kompetentinga žiuri, kuriai vadovavo profesorė V. Vitaitė. Mokytojos Rasos Rasimavičienės aštuntokų Ilmos Dumčaitytės ir Simono Rukanskio duetas atliko sudėtingą programą ir tapo diplomantais. Mokytojos Editos Matulionienės septintokų fortepijoninis duetas Jokūbas Jakelis ir Mantas Vaitkus laimėjo geriausių laureatų vardą ir specialų prof. V. Vitaitės 150 eurų vertės prizą – nemokamą dalyvavimą XX-ajame tarptautiniame festivalyje-konkurse “Muzika be sienų”. Profesorė labai pagyrė dalyvių pianizmą bei artistiškumą ir pasidžiaugė tokios sudėtingos programos profesionaliu paruošimu.

Linkime mūsų mokiniams sėkmės tobulėjimo kelyje!

Parengė: mokytoja ekspertė Edita Matulionienė


Savivaldybės biudžetinė įstaiga
"Kauno 1-oji muzikos mokykla"

Visos teisės saugomos © 2024

Tel: +370 37 422 834
Faksas: +370 37 422 834
Adresas: J. Gruodžio g. 25, LT-44289, Kaunas
Įmonės kodas: 190144649
El. Paštas: info@pirmamuzikos.lt

"... ir tik muzika suteikia gyvenimui spalvas" - Anonimas