Fortepijono klasės etiudų konkursas

 

90naujiena 2
90naujiena 1
Pirmadienį, 2019 m. lapkričio 18 d., muzikos mokyklos Didžiojoje salėje šurmuliavo fortepijono klasės mokiniai. Vyko visų mėgstamas ir gausiu dalyvių skaičiumi išsiskiriantis kasmetinis renginys – etiudų konkursas. Šiemet renginys buvo tikrai gausus – dalyvavo virš 100 jaunųjų atlikėjų. Mokiniai buvo skirstomi pagal klases: jaunesnieji – antrokai, trečiokai ir ketvirtokai, bei vyresnieji – penktokai, šeštokai ir septintokai. Dalyvavo taip pat ir pora tikslinio muzikinio ugdymo klasės mokinių. Pirmą kartą konkurse dalyvavo antros klasės mokiniai, kurie visi grojo drąsiai ir pasitikinčiai. Šaunuoliai antrokai, nelengva konkuruoti su vyresniais!
Kadangi kūrinys „etiudas“ yra skirtas pirštų bėglumui lavinti, dalyviai varžėsi, kuriam pavyks labiau atskleisti techninius bei meninius uždavinius. Vieniems pasisekė labiau, kitiems mažiau, tačiau nuskriausti neliko nei vienas – visi dalyviai išsidalino I – ąsias, II – ąsias ir III – ąsias vietas. O ypatingai gražiai pagroję jaunieji pianistai gavo specialiuosius diplomus su nominacijomis muzikaliausiam, gražiausiam atlikimui.
Konkurso pasirodymus vertino kompetentinga bei geranoriška žiuri, o konkurso eigą kūrybiškai moderavo ir gerą nuotaiką kūrė mokytojos Svetlana Mažeikienė ir Jovita Vaičiulienė. Pasibaigus renginiui buvo daromos bendros nuotraukos prisiminimui. Visi skirstėsi namo laimingi ir laukdami kito muzikinio susitikimo. Tad tariame – iki greito susitikimo, teskamba Muzika!
Parengė: vyr. mokytoja Evelina Žigaitė

Kauno 1-oji muzikos mokykla. Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Visos teisės saugomos © 2019

"... ir tik muzika suteikia gyvenimui spalvas" - Anonimas