Versija neįgaliesiems
Loading

Gitaros kamerinių ansamblių festivalio įspūdžiai

Jau VI – ąjį pavasarį, (šiais metais gegužės 4 dieną) Kauno 1 – osios muzikos mokyklos didžioji scena buvo pripildyta gitaros kamerinių ansamblių skambesio. Festivalis atidarytas džiugiu mokyklos direktoriaus Mindaugo Labanausko ir pavaduotojos Loretos Mačienės sveikinimu. Renginį pradėjo įdomaus sąstato – elektro gitarų, mušamųjų ir trimito ansamblis, vadovaujamas mokytojos J. Radomskienės, prie bendro projekto prisidėjus mokytojams D. Radomskiui ir A. Macui.

Vienas iš pagrindinių festivalio tikslų – aktyvinti muzikos ir meno mokyklų bei jų mokytojų bendradarbiavimą. Prie šio tikslo įgyvendinimo prisidėjo 23 mokytojai: iš Garliavos meno mokyklos, Kauno K. Petrausko muzikos mokyklos, Kėdainių muzikos mokyklos, Vilniaus B. Dvariono 10-metės muzikos mokyklos, Vilniaus Riešės muzikos studijos ir žinoma, mūsų, Kauno 1 – osios muzikos mokyklos . Renginio organizatoriai džiaugėsi užmegztais naujais ryšiais. Iš Latvijos, Rygos miesto Latgalės priemiesčio muzikos ir meno mokyklos atvyko gitaros mokytoja Vizma Agloniete ir praturtino festivalį klasikinių gitarų duetu.

Mūsų mokyklos gitaros klasės mokytojai I. Raginienė, J. Radomskienė, G. Bankietienė, E. Žemonė, M. Butkevičius, E. Čekavičienė aktyviai dalyvavo ir paruošė daugiau nei po du ar tris ansamblius. Bendradarbiaudami su pučiamųjų, smuiko, fortepijono, mušamųjų instrumentų klasių mokytojais D. Radomskiu, T. Balaišiu, A. Gaidamavičiene, D. Bidviene, A. Macu, festivalio programa buvo paįvairinta mišrių instrumentų ansambliais.

Iš viso festivalyje sudalyvavo net 85 mokiniai ir kiekvienas iškilmingai apdovanotas dalyvio diplomu ir praktiškomis dovanėlėmis.

Už puikiai įamžintas renginio akimirkas dėkojame mokytojai metodininkei Janei Macevičienei.

Parengė: mokytoja  Giedrė Bankietienė.


Savivaldybės biudžetinė įstaiga
"Kauno 1-oji muzikos mokykla"

Visos teisės saugomos © 2024

Tel: +370 37 422 834
Faksas: +370 37 422 834
Adresas: J. Gruodžio g. 25, LT-44289, Kaunas
Įmonės kodas: 190144649
El. Paštas: info@pirmamuzikos.lt

"... ir tik muzika suteikia gyvenimui spalvas" - Anonimas