Versija neįgaliesiems
Loading

„ART PANORAMA ČEKIJA 2019” konkurso akimirkos

Balandžio 27 dieną, Čekijoje, gražiame kurortiniame Teplice mieste vyko Tarptautinis vaikų ir jaunimo festivalis – konkursas „ART PANORAMA ČEKIJA 2019”.

Dalyvavo mūsų mokyklos mokinės: pianistės Luknė Liakaitė (mokytoja metodininkė Jovita Vaičiulienė) ir Saulė Noreikaitė (mokytoja metodininkė Aušra Klovaitė – Berezinienė) bei smuikininkės Smiltė Šukaitytė ir Vytautė Vaičiūnaitė (mokytoja ekspertė Audronė Ravkienė, koncertmeisterė Silvija Jermakovaitė). Mokinėms puikiai pavyko Teplice konservatorijoje atlikti konkursinę programą ir pelnyti šias vietas: Luknė, Saulė ir Vytautė pelnė 1 vietas, o Smiltė laimėjo 3 vietą.

Mokytojai sudalyvavo tarptautinėje konferencijoje bei klausė paskaitą apie Čekijos muzikinio ugdymo specifiką, kurią pravedė konservatorijos dėstytoja Alena Kovarikova. 

Laisvu metu mokinės su mokytojomis aplankė Teplice miesto įžymybes, terminius baseinus, o taip pat vyko į Leipcigą, kur apžiūrėjo J. S. Bacho muziejų, pagerbė didžiojo kompozitoriaus atminimą Šv. Tomo bažnyčioje, kur jis palaidotas. 

Parengė: mokytoja metodininkė Jovita Vaičiulienė


Savivaldybės biudžetinė įstaiga
"Kauno 1-oji muzikos mokykla"

Visos teisės saugomos © 2024

Tel: +370 37 422 834
Faksas: +370 37 422 834
Adresas: J. Gruodžio g. 25, LT-44289, Kaunas
Įmonės kodas: 190144649
El. Paštas: info@pirmamuzikos.lt

"... ir tik muzika suteikia gyvenimui spalvas" - Anonimas