Versija neįgaliesiems
Loading

RESPUBLIKINIAI KONKURSAI


2022m. MUZIKA-@ KONKURSO REZULTATAI


Prasidėjus nuotoliniam ugdymui natūraliai kilo poreikis jaunųjų muzikantų nutrūkusį koncertinį bei konkursinį gyvenimą perkelti į kitą erdvę. Gyvenant šiuolaikinėmis technologijomis nušviestame XXI amžiuje – turime sugebėti rasti naujų išraiškos būdų. Ypač pasikeitusiomis socialinio gyvenimo sąlygomis. Pasaulinė pandemija bei neišsemiamos šiuolaikinės komunikacinės technologijos Kauno 1-ąją muzikos mokyklą, Kauno krašto fortepijono mokytojų draugiją ir Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademiją paskatino suorganizuoti jau trečiąjį “MUZIKA-@” konkursą. Užsienio šalyse tokio formato – sinchroninių ar asinchroninių video pasirodymų renginiai nėra retas ar išimtinis dalykas. Lietuvos muzikiniame pasaulyje tai taip pat nėra naujiena.

III respublikinio jaunųjų muzikantų konkurso “MUZIKA-@” dalyvius vertino daugiau kaip 20 Lietuvos muzikos / meno / aukštųjų muzikos ugdymo įstaigų dėstytojų bei mokytojų

KONKURSO “MUZIKA-@” NUGALĖTOJAI


Akordeonas
 Fortepijonas
Liaudies instrumentai
Pučiamieji instrumentai
Styginiai instrumentai

KONKURSO “MUZIKA-@” DALYVIŲ DIPLOMAI


Grand Prix
visos kategorijos
Akordeonas
Fortepijonas
Pučiamieji instrumentai
Liaudies instrumentai
Styginiai instrumentai

KONKURSO “MUZIKA-@” PROGRAMĖLĖ


Parsisiųsti

PADĖKOS “MUZIKA-@” KONKURSO DALYVIŲ MOKYTOJAMS IR KONCERTMEISTERIAMS


Padėkos mokytojams
Padėkos koncertmeisteriams

SVARBU !


KILUS NEAIŠKUMAMS AR NERADUS SAVO DUOMENŲ KONKURSO NUGALĖTOJŲ SĄRAŠUOSE – IŠ KARTO, DRĄSIAI RAŠYKITE SKAMBINKITE ŠIUO NUMERIU 8 601 02527 – KONKURSO ORGANIZACINIO KOMITETO PIRMININKEI AGNEI SIPAVIČIENEI.

Dėkojame visiems konkurso dalyviams. Tikimės, kad tai buvo nauja ir naudinga patirtis daugumos iš Jūsų koncertiniame – meniniame gyvenime.

Likite sveiki ir laimingi!!! Visos Kauno 1-osios muzikos mokyklos bendruomenės vardu linkime visiems konkurso dalyviams ir juos palaikiusiems – meilės muzikai.

Parengė: konkurso organizacinis komitetas


Savivaldybės biudžetinė įstaiga
"Kauno 1-oji muzikos mokykla"

Visos teisės saugomos © 2024

Tel: +370 37 422 834
Faksas: +370 37 422 834
Adresas: J. Gruodžio g. 25, LT-44289, Kaunas
Įmonės kodas: 190144649
El. Paštas: info@pirmamuzikos.lt

"... ir tik muzika suteikia gyvenimui spalvas" - Anonimas