Versija neįgaliesiems
Loading

RESPUBLIKINIAI KONKURSAI


2021m. MUZIKA-@ KONKURSO REZULTATAI


Sveikiname visus II respublikinio jaunųjų muzikantų konkurso “MUZIKA-@” dalyvius, juos ruošusius mokytojus bei konkurso dalyvių tėvelius. Neįtikėtina – konkurse šiais metais dalyvavo 915 dalyvių!!! Praeitais metais suorganizuotame pirmajame Lietuvos istorijoje ONLINE jaunųjų muzikantų konkurse dalyvavo daugiau kaip šeši šimtai dalyvių. Šiais metais priartėjome prie 1000 dalyvių.

Prasidėjus nuotoliniam ugdymui natūraliai kilo poreikis jaunųjų muzikantų nutrūkusį koncertinį bei konkursinį gyvenimą perkelti į kitą erdvę. Gyvenant šiuolaikinėmis technologijomis nušviestame XXI amžiuje – turime sugebėti rasti naujų išraiškos būdų.  Ypač pasikeitusiomis socialinio gyvenimo sąlygomis. Pasaulinė pandemija bei neišsemiamos šiuolaikinės komunikacinės technologijos Kauno 1-ąją muzikos mokyklą, Kauno krašto fortepijono mokytojų draugiją ir Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademiją paskatino suorganizuoti jau antrąjį “MUZIKA-@” konkursą. Užsienio šalyse tokio formato – sinchroninių ar asinchroninių video pasirodymų renginiai nėra retas ar išimtinis dalykas. Lietuvos muzikiniame pasaulyje tai taip pat nėra naujiena.

II respublikinio jaunųjų muzikantų konkurso “MUZIKA-@” dalyvius vertino daugiau kaip 70 Lietuvos muzikos / meno / aukštųjų muzikos ugdymo įstaigų dėstytojų bei mokytojų.

KONKURSO “MUZIKA-@” NUGALĖTOJAI


Akordeonas
 Fortepijonas
Gitara
Liaudies instrumentai
Pučiamieji instrumentai
Styginiai

KONKURSO “MUZIKA-@” DALYVIŲ DIPLOMAI


Dalyvių diplomai bus įkelti gegužės 24 dieną, nuo 17 val.

KONKURSO “MUZIKA-@” PROGRAMĖLĖ


Parsisiųsti

PADĖKOS “MUZIKA-@” KONKURSO DALYVIŲ MOKYTOJAMS


Parsisiųsti

SVARBU !


KILUS NEAIŠKUMAMS AR NERADUS SAVO DUOMENŲ KONKURSO NUGALĖTOJŲ SĄRAŠUOSE – IŠ KARTO, DRĄSIAI RAŠYKITE muzikaetakonkursas@gmail.com ARBA SKAMBINKITE ŠIUO NUMERIU   8 682 32153 – KONKURSO ORGANIZACINIO KOMITETO PIRMININKEI JOVITAI VAIČIULIENEI.

Dėkojame visiems konkurso dalyviams. Tikimės, kad tai buvo nauja ir naudinga patirtis daugumos iš Jūsų koncertiniame – meniniame gyvenime. Sekantis konkursas numatomas 2022 metų gegužės mėnesį. Išsamesnę informaciją apie būsimą konkursą bei kitus Kauno 1-osios muzikos mokyklos renginius rasite mūsų muzikos mokyklos interneto puslapyje www.pirmamuzikos.lt

Likite sveiki ir laimingi!!! Visos Kauno 1-osios muzikos mokyklos bendruomenės vardu linkime visiems konkurso dalyviams ir juos palaikiusiems – meilės muzikai.

Parengė: konkurso organizacinis komitetas


Savivaldybės biudžetinė įstaiga
"Kauno 1-oji muzikos mokykla"

Visos teisės saugomos © 2024

Tel: +370 37 422 834
Faksas: +370 37 422 834
Adresas: J. Gruodžio g. 25, LT-44289, Kaunas
Įmonės kodas: 190144649
El. Paštas: info@pirmamuzikos.lt

"... ir tik muzika suteikia gyvenimui spalvas" - Anonimas